رقابت جذاب در جدول گلزنان؛ ترابی در تعقیب قائدی

رقابت جدول گلزنان لیگ برتر فوتبال لحظه به لحظه جذاب تر می‌شود و بر خلاف سالهای گذشته بازیکنان زیادی در این کورس دیدنی به دنبال عنوان آقای گلی هستند...

به گزارش مدال، صرف‌نظر از روزهای بحرانی استقلال که حاصل سوءمدیریت بوده، این تیم عملکرد خوبی در لیگ نوزدهم داشته و مسلما نقش مهدی قائدی به عنوان یک ستاره در این عملکرد خوب غیرقابل انکار است. قائدی جوان با تاثیرگذاری روی 11 گل استقلال، تاثیرگذارترین بازیکن لیگ نوزدهم تا اینجای فصل است. قائدی در رقابت‌های این فصل لیگ برتر 7 گل برای استقلال به ثمر رسانده. شماره 10 استقلالی‌ها 4 پاس گل هم در لیگ نوزدهم به هم‌تیمی‌های خود داده است. با حضور قائدی جوان در جدول گلزنان و در کنار آن درخشش مهدی ترابی، حالا علاوه‌بر جدول لیگ برتر در جدول گلزنان هم شاهد رقابتی بسیار جذاب و مهیج خواهیم بود. 

در هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ برتر بعد از گلزنی مهدی قائدی در دیدار مقابل پیکان نوبت به درخشش مهدی ترابی رسید تا با یک سوپرگل باز هم در نقش ناجی سرخ‌ها ظاهر شود. او تک گل پرسپولیس به فولاد را زد، بازی جام حذفی با صنعت‌نفت هم زننده تنها گل پرسپولیس بود، مقابل ذوب‌آهن 2 گل از 3 گل تیم را وارد دروازه حریف کرد و مقابل نساجی هم‌ توانست با زدن گل اول بیشترین نقش را در برد پرسپولیس داشته باشد. ترابی در‌حال حاضر با 6 گل، بعد از آل‌کثیر، مغانلو و قائدی 7 گله در رده دوم جدول گلزنان و در‌کنار دیاباته و زنده‌روح قرار دارد. در سال‌های گذشته، ترابی فقط یک بار توانسته بود در یک فصل 6 گل یا بیشتر بزند. تعداد گل‌های او در سال‌های اخیر، معمولا از عدد 4 عبور نمی‌کرد. لیگ هفدهم که ترابی توانست‌10‌گل برای سایپا بزند هم تا هفته چهاردهم، فقط 2 گل در کارنامه‌اش داشت و بقیه گل‌ها را، نیم فصل دوم زد! حالا با ادامه این روند مسلما در ادامه فصل باید شاهد رقابت جذاب ستارگان سرخابی در جدول گلزنان و برای رسیدن به‌ عنوان آقای گلی باشیم.

 ترابی، قائدی، دیاباته و حتی علیپور 5 گله امیدوارند که در ادامه فصل با درخش خود بتوانند ضمن گلزنی و بالا بردن شانس قهرمانی تیم خود در پایان عنوان آقای گلی را هم از آن خود کنند. فراموش نکنید که مدت‌هاست در جدول گلزنان شاهد رقابت بازیکنان استقلال و پرسپولیس نبوده‌ایم و این رقابت در این فصل می‌تواند لیگ را جذاب‌تر از قبل کند. نکته جالب این‌جاست که ترابی و قائدی با 4 پاس گل در صدر پاسورهای لیگ هم هستند و در این قسمت هم رقابت جالبی خواهند داشت.

 

بیشتر بخوانید:

سبقت علیپور از بزرگان پرسپولیس

تگ ها


فوتبال ایران جدول گلزنان لیگ برتر مهدی قائدی مهدی ترابی شیخ دیاباته شهریارـــمغانلو علی علیپور علی آل کثیر پرسپولیس استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال