رقابت دو پرسپولیسی و دو استقلالی برای رکورد جدید

دو سرمربی استقلالی و دو سرمربی پرسپولیسی برای تصاحب رکورد کمترین باخت لیگ نوزدهم با هم رقابت می‌کنند....

به گزارش "ورزش سه"، با گذشت ۲۸ هفته از رقابت‌های لیگ برتر نوزدهم حالا ۴ تیم هستند که برای ثبت رکورد کمترین باخت با هم رقابت می‌کنند. استقلال، پرسپولیس، سپاهان و نفت مسجدسلیمان ۴ تیمی هستند که تا اینجای رقابت‌ها فقط ۵ باخت در کارنامه‌شان ثبت شده و امیدوارند تا پایان فصل نیز شکستی را تجربه نکنند.


اینکه استقلال، پرسپولیس و سپاهان به عنوان ۳ تیم مدعی فوتبال ایران در سال‌های گذشته کمترین باخت را در کارنامه داشته باشند،‌مساله عجیبی نیست اما نکته قابل توجه موفقیت نفت مسجدسلیمان در این موضوع است. نفت که هرساله یکی از تیم های پایین جدول بوده و در کورس سقوط قرار داشته در لیگ نوزدهم با هدایت مهدی تارتار روزهای درخشانی را سپری کرد و توانست گریبان بسیاری از مدعیان را بگیرد. آنها علاوه بر اینکه بهترین رتبه تاریخ خود را اینجای لیگ نوزدهم ثبت کردند بلکه در جام حذفی نیز به نیمه نهایی رسیدند و شانس قهرمانی دارند.

جالب اینکه تا قبل از بازی های برگزار شده در روزهای پنجشنبه و جمعه نفت مسجدسلیمان،‌پرسپولیس و سپاهان با ۴ باخت بهترین عملکرد در این خصوص را داشتند اما شکست آنها در مسابقات اخیر باعث شد تا استقلال نیز به جمع تیم‌هایی بپیوندد که کمترین شکست را تاکنون داشتند.

از سوی دیگر رقابت بر سر تصاحب رکورد کمترین باخت در لیگ برتر میان دو سرمربی پرسپولیسی و دو سرمربی استقلالی است. فرهاد مجیدی(استقلال)، امیر قلعه‌نویی( سپاهان) ، یحیی گل‌محمدی(پرسپولیس) و مهدی تارتار( نفت مسجدسلیمان) ۴ مربی ای هستندکه در بازی های باقیمانده نیز تیم‌هایشان را برای حفظ رکورد کمترین باخت لیگ نوزدهم به زمین می‌فرستند.

تگ ها


استقلال تهران فولادمبارکه سپاهان نفت مسجد سلیمان فرهاد مجیدی پرسپولیس تهران امیر قلعه نویی یحیی گل محمدی مهدی تارتار