رقابت سه ضلعی برای قهرمانی نیم فصل والیبال

هفته پایانی نیم فصل اول لیگ برتر والیبال در شرایطی فردا برگزار می شود که رقابت برای قهرمانی نیم فصل بین سه تیم خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، نیم فصل اول لیگ برتر والیبال فردا با برگزاری ۶ دیدار به ایستگاه پایانی خود می رسد؛ اگرچه یک بازی معوقه بین تیم های سایپا و شهرداری ورامین روز سه شنبه برگزار خواهد شد تا پرونده دور رفت بسته شود.

در آستانه هفته پایانی نیم فصل اول سه تیم یعنی فولاد سیرجان، شهرداری ارومیه و سپاهان با ۱۰ برد از ۱۲ بازی به ترتیب در رتبه های اول تا سوم جدول قرار گرفته اند. سیرجانی ها که دیروز به سختی از سد هورسان رامسر گذشتند، با ۳۰ امتیاز بالاتر از همه تیم ها صدرنشین هستند. شهرداری ارومیه با ۲۹ امتیاز در رده دوم است و سپاهان نیز هم امتیاز با ارومیه ای ها به خاطر تفاضل کمتر برتری در ست ها در رده سوم قرار دارد.

فردا و در هفته پایانی نیم فصل اول(پانزدهم) فولاد سیرجان برابر خاتم اردکان قرار می گیرد. شهرداری ارومیه با شهرداری قزوین روبرو خواهد شد و سپاهان هم مقابل هورسان رامسر به میدان خواهد رفت.


با توجه به وضعیت جدول فولاد سیرجان شانس نخست برای قهرمانی در نیم فصل اول است و اگر بتواند یک برد سه امتیازی برابر خاتم اردکان کسب کند، صدرنشین خواهد ماند، اما شهرداری ارومیه و سپاهان منتظر لغزش سیرجانی ها خواهند بود.

برنامه هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال:


دوشنبه، ۲۴ آذرماه:
ساعت ۱۱: شهرداری قزوین - شهرداری ارومیه
ساعت ۱۱: هورسان رامسر - سپاهان
ساعت ۱۴: خاتم اردکان - فولاد سیرجان
ساعت ۱۴: راهیاب ملل مریوان-پیکان
ساعت ۱۷:شهداب یزد – هراز آمل
ساعت ۱۷: آذرباتری ارومیه - شهرداری گنبد

دیدار معوقه از هفته هفتم:
سه شنبه، ۲۵ آذرماه؛ ساعت ۱۶:
سایپا - شهرداری ورامین

تگ ها


والیبال لیگ برتر والیبال ایران