رقابت سه گانه برای صید ستاره برزیلی بارسا

فیلیپه کوتینیو در صورت تمایل به جدایی از بارسا، گزینه های زیادی برای انتخاب ادامه فوتبال خود خواهد داشت...

فیلیپه کوتینیو در صورت تمایل به جدایی از بارسا، گزینه های زیادی برای انتخاب ادامه فوتبال خود خواهد داشت

کوتینیو از ژانویه 2017 به بارسلونا پیوست اما در این مدت زمان نتوانسته آن طور که باید خود را با این تیم وفق دهد و عثمان دمبله گزینه مناسب تری برای سران آبی اناری ها به نظر می رسد و فرصت بازی بیشتری به او رسید.
به گزارش مدال به نقل از اسپورت، ستاره سابق لیورپول مورد توجه سه تیم مطرح قرار گرفته و در صورت جدایی از بلوگرانا انتخاب های جالبی می تواند داشته باشد.
منچستریونایتد، پاری سن‌ژرمن و چلسی 3 باشگاهی هستند که در این رابطه با بارسلونا ارتباط برقرار کرده اند و تمایل خود را برای جذب کوتینیو اعلام داشته اند. باشگاه های خواهان کوتینیو باید به او تضمین دقایق فراوان حضور در بازی ها به همراه آزادی عمل را بدهند و البته توانایی پرداخت مبلغ تعیین شده توسط بارسلونا را نیز داشته باشند؛ مبلغی که احتمالا 130 میلیون یورو خواهد بود تا بارسلونا نیز از این انتقال متحمل ضرر چندانی نشده باشد.
چلسی قصد دارد با خرید کوتینیو او را در کنار ادن هازارد قرار دهد؛ بازیکنی که خود بارها به رئال مادرید لینک شده است. البته این در صورتی است که محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه از سوی یوفا برداشته شود. 
نیمار نیز به پاریسی ها توصیه کرده برای تبدیل شدن به یک تیم مدعی در لیگ قهرمانان به بازیکنی مثل کوتینیو نیاز دارد. منچستریونایتد هم به کوتینیو ابراز علاقه کرده اما به گزارش اسپورت، این تیم گزینه های دیگری را هم در این پست تحت نظر دارد. 
هفته گذشته گزارش شد که او در تعطیلات بازی های ملی به هم تیمی های خود در برزیل از تصمیم خود برای ترک بارسلونا در پایان فصل گفته و اعلام کرده در ماه آتی این تصمیم را به اطلاع مسئولان باشگاه هم خواهد رساند.