رقابت شجاعیان و اسماعیلی ؛ برد استقلال

رقابت دو هافبک طراح آبی پوشان باعث شد تا استقلالی ها با دو گل حریف خود را از پیش رو بردارند ......

رقابت دو هافبک طراح آبی پوشان باعث شد تا استقلالی ها با دو گل حریف خود را از پیش رو بردارند.

 

به گزارش مدال به نقل از  "ورزش سه"، دیدار با پارس جنوبی اولین دیدار دوستانه جدی و رسمی بازیکنان استقلال بود. دیداری که منصوریان بازیکنان اصلی مورد نظر خود را 75 دقیقه امتحان کرد و البته فرصتی 15 دقیقه ای برای دیگر بازیکنان در نظر گرفت.


در روزی که سازمان دفاعی استقلال نمره قبولی گرفت و مهاجمان این تیم موفق شدند دو مرتبه دروازه حریف را باز کنند، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی چهره های ویژه زمین مسابقه بودند. داریوش شجاعیان از ابتدا در ترکیب استقلال قرار گرفت و در پست شماره 10 پشت سه مهاجم آبی پوشان و یک خط جلوتر از زوج نورافکن و چشمی برای آبی ها به میدان رفت.


شجاعیان در گل اول استقلالی ها نقش پررنگی داشت و کار انفرادی او بود که پایه گذار گل اول شاگردان منصوریان شد تا خرید گران قیمت آبی ها نمایش خوبی در زمین داشته باشد.


فرشید اسماعیلی رقیب شجاعیان برای حضور در این منطقه از زمین است اما فرصت زیادی برای درخشش در زمین لازم نداشت؛ اسماعیلی 10 دقیقه بعد از ورود به زمین با پای غیر تخصصی خود بعد از یک و دو با وریا غفوری گل دوم استقلال را ساخت تا آبی ها با ضربه سر قربانی برتری خود را افزایش دهند.


رقابت نزدیک شجاعیان و اسماعیلی در کنار حضور مجتبی جباری باعث شده تا رقابت سنگینی در این پست از زمین ایجاد شود؛ رقابتی که البته نتیجه آن فعلا کام منصوریان را شیرین کرده است.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال