رقابت شدید پشت یک احوالپرسی دوستانه

محمد ربیعی و جواد نکونام دو مربی جوان لیگ برتر فوتبال ایران در نبرد رو در روی روز جمعه به تساوی ۱-۱ رضایت دادند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در نیمه اول این مسابقه مس رفسنجان نمایش فوق العاده ای را از خود ارائه داد و با گلی که زد به نظر می‌رسید بتواند بازی مقابل فولاد را به نفع خود تمام کند اما فولاد با تعویض های خود در نیمه دوم و حضور ستارگان تازه به خدمت گرفته عرصه را بر حریف تنگ کرد و ضمن به ثمر رسیدن گل تساوی در آستانه پیروزی قرار گرفت که پنالتی لحظه آخری لوسیانو پریرا توسط دروازه‌بان مس مهار شد و الا آنها به شکل دراماتیکی بازی را به نفع خود تمام کرده بودند.

جالب اینکه فولاد سال گذشته در رفسنجان ۱-۰ از حریف جلو افتاده بود اما دو گل مسی ها در دقایق ۹۴ و ۹۶ بازی مسابقه را به سود میزبان کرد؛ مسابقه ای که با اشک های محمد ربیعی در پایان این نبرد به خاطر مانده است.

در نیم فصل اول جواد نکونام سرمربی فولاد نبود و قرمزپوشان اهوازی با مربیگری عبدالله ویسی ۲-۱ مس را شکست دادند و ثبت مجدد این نتیجه اینبار در شهر سرچشمه احتیاج به بخت مناسبی داشت که نکونام از آن دور بود.

او که با فتح سوپرجام در دو بازی بعدی یک پیروزی و یک تساوی به دست آورده، حرکت خود را به سمت پله های بالای جدول آغاز کرده و به نظر می‌رسد فولاد را باید در زمره مدعیان از عناوین چهارگانه لیگ قلمداد کرد؛ همانطور که رفسنجان فعلا با پشتوانه برتری ۵ امتیازی به دنبال کسب این عنوان بزرگ در دومین سال حضورش در رقابت های لیگ برتر است.

این دو مربی که احوالپرسی گرم و دوستانه ای در ابتدای مسابقه داشتند، این ۹۰ دقیقه را با حساسیت و رقابت شدید پیگیری کردند و در پایان اگرچه دوباره رفتارشان را یکدیگر کاملا محترمانه بود اما فراموش نکنید که رقابت بسیار شدیدی بین این دو حکمفرما است.

تگ ها


فوتبال ایران جواد نکونام فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال