رقابت منچستریونایتد و PSG برای خرید گریزمان

دیلی اکسپرس ادعا کرده است که منچستریونایتد و پاری سن ژرمن آماده اند تا در این تابستان بر سر به خدمت گرفتن آنتوان گریزمان، ستاره بارسلونا، با یکدیگر رقابت کنند....

به گزارش "ورزش سه"، آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی بارسا، در سال ۲۰۱۹ و پس از قهرمانی در جام جهانی روسیه به همراه تیم ملی فرانسه با مبلغ نجومی ۱۲۰ میلیون یورویی که کاتالان ها برای فعال کردن بند آزادسازی او پرداختند، به بارسلونا پیوست.

با این حال، گریزمان به عنوان بازیکنی که عادت داشت به عنوان مهاجم دوم در اتلتیکو مادرید زیر نظر دیگو سیمئونه بازی کند، موقعیت مشخصی در بارسلونا نداشت که این سرچشمه همه مشکلات بود.

گریزمان که توسط ارنستو والورده که سعی داشت او را در کنار لوئیز سوارز و لیونل مسی جا دهد، در جناح چپ بارسا مستقر شده بود، در اولین فصل حضور در این باشگاه نتوانست اسم و رسمی برای خودش دست و پا کند. اما به محض اینکه رونالد کومان سکان هدایت بارسا را در دست گرفت، گریزمان خیلی بیشتر توانست در این تیم خودی نشان دهد و خیلی زود در جناحین ترکیب ۴-۳-۳ مورد علاقه سرمربی تازه بارسا، جا افتاد.

با وجودی که ستاره فرانسوی به وضوح دارد روز به روز در بارسلونا بهتر جا می افتد و کار می کند، بحران اقتصادی که این تیم با آن دست به گریبان است نقشی کلیدی در آینده گریزمان بازی خواهد کرد و ممکن است باشگاه مجبور به فروش او شود.

پس از مبلغ عظیمی که کاتالان ها خرج بردن او به نوکمپ کردند، حالا دیلی اکسپرس ادعا کرده که بارسا در قبال مبلغ ۵۰ میلیون یورو آماده فروش گریزمان است. در حال حاضر از منچستریونایتد و PSG به عنوان دو تیم علاقمند به خرید گریزمان نام می برند.

گریزمان در تابستان سال ۲۰۱۷ نیز شانس رفتن به منچستریونایتد را داشت اما در نهایت این انتقال محقق نشد. گفته یم شود که در صورت پیوستن به شیاطین سرخ، گریزمان مجبور خواهد بود برای قرار گرفتن در جایگاه بازیکن شماره ۱۰ با برونو فرناندز رقابت کند.

کارها برای گریزمان در PSG به مراتب آسان تر خواهد بود. نیمار، دی ماریا، دراکسلر و مارکو وراتی اغلب در پاری سن ژرمن در نقش هافبک هجومی بازی می کنند. گریزمان می تواند به آسانی این پست را از آن خود کرده و در بازی کردن در کنار چنین رقبایی می تواند به او کمک کند تا جانی دوباره به حرفه خود در فوتبال باشگاهی بخشد.

تگ ها


آنتون گریزمان فوتبال جهان بارسلونا منچستر یونایتد لیگ برتر لالیگا فوتبال