رقابت های اسنوکر تیمی قهرمانی جهان-مصر؛ صعود تیم های ایران یک و دو به مرحله حذفی

رقابت های اسنوکر تیمی قهرمانی جهان در مرحله گروهی انجام و طی آن تیم ملی ایران یک متشکل از احسان حیدری نژاد و امیر سرخوش و تیم ایران دو متشکل از محمد لب آبی و علی روشنی کیا به مرحله حذفی راه یافتند و تیم ایران سه متشکل از حامد ذره دوست و آرمان دیناروند علی رغم تلاش ملی پوشان کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت ......

رقابت های اسنوکر تیمی قهرمانی جهان در مرحله گروهی انجام و طی آن تیم ملی ایران یک متشکل از احسان حیدری نژاد و امیر سرخوش و تیم ایران دو متشکل از محمد لب آبی و علی روشنی کیا به مرحله حذفی راه یافتند و تیم ایران سه متشکل از حامد ذره دوست و آرمان دیناروند علی رغم تلاش ملی پوشان کشورمان از دور رقابت ها کنار رفت.

به گزارش  مدال به نل از فارس، فردا چهارشنبه 18 مردادماه در مرحله حذفی رقابت های جهانی تیم ایران یک به مصاف تیم مصر دو با ترکیب باسم التهان و یاسر الشربینی خواهد رفت و تیم ایران دو در مقابل تیم ایرلند متشکل از رودنی گوگینز و مارک والش قرار می گیرد.

رقابت های اسنوکر قهرمانی جهان در رشته های اسنوکر شش توپ انفرادی و پانزده توپ تیمی، یازدهم تا نوزدهم مردادماه به میزبانی کشور مصر در حال برگزاری است. همچنین فرهاد طاهری، هومن صمیمی ، حسام قابلی ، محمدعقیل مرشدی و رحمان هارونی داوران بین المللی کشورمان نیز برای قضاوت در این مسابقات حضور دارند.

تگ ها


اخبار روز اکستریم اسپورتس