رقابت های تیروکمان قهرمانی معلولان جهان _چین

در ادامه رقابت های تیروکمان قهرمانی جهان که در بخش معلولان در چین در حال برگزاری است، تیم کامپوند زنان و مردان راهی فینال شدند و تیم ریکرو زنان به مرحله رده بندی راه یافت ......

در ادامه رقابت های تیروکمان قهرمانی جهان که در بخش معلولان در چین در حال برگزاری است، تیم کامپوند زنان و مردان راهی فینال شدند و تیم ریکرو زنان به مرحله رده بندی راه یافت.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، در دومین روز از رقابت های تیروکمان معلولان که در چین در حال برگزاری است، تیم کامپوند زنان متشکل از سمیه عباسپور، راضیه شیرمحمدی و فرزانه عسگری با شکست تیم ایتالیا در مرحله نیمه نهایی راهی فینال شد و برای کسب مدال طلا به مصاف نمایندگان چین می روند.

همچنین تیم کامپوند مردان نیز با ترکیب هادی نوری، علی سینامنشازاده و رمضان بیابانی با شکست تیم آمریکا در نیمه نهایی به فینال راه پیدا کرد و برای کسب مدال طلا با کمانداران ایتالیا دیدار خواهند کرد. در ریکرو زنان نیز زهرا نعمتی، زهرا دلخوش و سمیه رحیمی در مرحله نیمه نهایی مغلوب تیم چین شدند و برای کسب برنز به مصاف تیم ایتالیا خواهند رفت. تیم ریکرو مردان نیز با ترکیب غلامرضا رحیمی، پوریا جلالی پور و علی اصغر زارعی نژاد در مرحله یک چهارم نهایی از تیم روسیه شکست خورد و به جمع چهار تیم برتر راه پیدا نکرد.

فردا (جمعه) رقابت های حذفی در بخش انفرادی آغاز خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز المپیک