رقابت‌های لیگ برتر والیبال در ادامه با کیفیت‌تر خواهد شد

سرمربی تیم والیبال هراز آمل اظهار داشت: با گذشت زمان کیفیت بازی‌های بهتر خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر والیبال روز چهارشنبه با برگزاری هفت دیدار پیگیری خواهد شد. تیم هراز آمل در خانه میزبان تیم فولاد سیرجان است.

بهروز عطایی، درباره بازی روز چهارشنبه تیمش مقابل سیرجان گفت: سیرجان تیم خوبی است، تمرینات منظمی پشت سر گذاشته‌اند و تیم قدرتمندی است. بازیکنان و کادرفنی خوبی در اختیار دارد و روز چهارشنبه بازی خوبی به نمایش خواهند گذاشت.

وی ادامه داد: تمرینات خوبی پشت سرگذاشتیم و بازی‌های تدارکاتی قابل قبولی انجام دادیم. سعی خواهیم کرد از تمام توان استفاده کنیم. رقابت‌های لیگ رفته رفته با کیفیت تر خواهد شد تیم ما نیز از این قاعده مستثنی نیست. امیدوارم روز چهارشنبه بازی خوبی به نمایش بگذاریم تا هوادارنی که از گیرنده‌ها بازی را تماشا می‌کنند لذت ببرند.

سرمربی تیم والیبال هراز آمل درباره بازی هفته نخست مقابل پیکان نیز گفت: به دلیل ابتلای سه پاسور تیم پیکان به کرونا شرایط بازی ایده‌ال و استاندارد نبود. بازی خوبی نشد اما به هرحال پیروز شدیم. دو تیم برنامه طبیعی خود را نتوانستند به نمایش بگذارند.

عطایی در پایان درباره تاثیر کرونا گفت: خوشبختانه هر هفته از بازیکنان تست کرونا گرفته می‌شود و مشکلی نیست. کرونا قابل پیش بینی نیست و به هر دلیلی ممکن است بازیکنان و کادر فنی مبتلا شوند اما امیدوارم تیمی متضرر نشود و مشکلی پیش نیاید.

بیشتر بخوانید:

سایپا بدون بازیکن مشمول در خانه حریف/کار سخت راه یاب مقابل سپاهان

پرونده حضور "لورنزتی" در ایران بسته شد؟

 

 

تگ ها


لیگ برتر والیبال بهروز عطایی والیبال والیبال