رقابت‌های لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور در شاهرود آغاز شد

سمنان -رئیس هیئت هندبال استان سمنان با بیان اینکه رقابت‌های لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور در شاهرود آغاز شد، گفت: ۱۰ تیم در این دوره رقابت‌ها با هم رقابت می‌کنند....

مریم رضائیان در گفتگو با خبرنگار مهر، از آغاز رقابت‌های لیگ دسته یک هندبال بانوان کشور به میزبانی شاهرود خبر داد و تاکید کرد: در این دور ده تیم با هم به رقابت می‌پردازند که در نخستین روز پنج بازی به میزبانی سالن ورزشی البرز شرقی شاهرود برگزار شد.

وی افزود: در نخستین بازی آتریسای تهران با نتیجه ۲۴ به ۲۲ کیهان پایش ملایر را برد و صنعت مس پاریز ۲۲ بر ۲۰ نفت گچساران را شکست داد.

رئیس هیئت هندبال استان سمنان گفت: در سومین بازی زغال سنگ البرز شرقی شاهرود ۲۰ بر هفت سمای یزد را مقلوب کرد تا شروعی طوفانی را از خود به نمایش بگذارد و همیاران ارومیه بازی را ۲۷ بر ۱۶ از نام‌آوران نوشهر برد بازی ردیف اصفهان و شیشه قزوین نیز به برتری تیم قزوینی منجر شد.

رضائیان با اشاره به اینکه میزبانی شاهرود در این دور از رقابت‌ها نشان از ظرفیت خوب شهرستان برای میزبانی از رقابت‌های مختلف ورزشی دارد، بیان کرد: امیدواریم میزبانی این رقابت‌ها فتح بابی برای میزبانی‌های بعدی برای رقابت‌های معتبر ورزشی به خصوص در بخش بانوان باشد.

تگ ها


لیگ بر‌تر هندبال بانوان شاهرود ورزش بانوان