رقابت‌های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان

مسابقات چهار وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان (امیدها) از صبح امروز در حال برگزاری است روز دوم رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان در 4 وزن دوم از صبح امروز د ......

مسابقات چهار وزن دوم رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان (امیدها) از صبح امروز در حال برگزاری است

روز دوم رقابت های کشتی فرنگی زیر 23 سال جهان در 4 وزن دوم از صبح امروز در شهر بیدگوشچ لهستان در حال برگزاری است که نمایندگان کشورمان به مصاف حریفان رفته ا ند. امین کاویانی نژاد در وزن 66 و امیرمیرزازاده در 130 کیلوگرم با برتری مقابل حریفانشان گام به نیمه نهایی گذاشتند.
نتایج نمایندگان کشورمان در ۴ وزن دوم به شرح زیر است:
در وزن 59 کیلوگرم میثم دلخانی در دور نخست با نتیجه 3 بر یک مقابل لوییز اورتا سانچز از کوبا به پیروزی رسید، اما در دور بعد با نتیجه 3 بر 2 مغلوب کاوانا کشتی گیر ژاپنی شد تا برای ادامه کار منتظر حضور حریفش در فینال باشد تا برای کسب مدال برنز مبارزه کند. در این وزن 22 نفر وزن کشی کرده اند.
در وزن 66 کیلوگرم که 25 نفر حضور دارند امین کاویانی نژاد در دور اول با نتیجه ۸ بر صفر مانیش از هند را شکست داد. وی در دور دوم و مرحله یک هشتم نهایی مقابل بیک کانوربایف از قرقیزستان با نتیجه 2 بر یک به برتری دست یافت. کاویانی نژاد در این مرحله نیز با نتیجه 4 بر 2 از سد تاکاهاشی از ژاپن گذشت و گام به نیمه نهایی گذاشت. وی در این مرحله به مصاف آلن میرزویان از روسیه می رود.
در وزن 80 کیلوگرم مهدی ابراهیمی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه 4 بر یک مغلوب بُرهان آکبوداک از ترکیه شد. وی برای ادامه کار و تلاش برای کسب مدال برنز باید منتظر حضور حریفش در فینال باشد. در این وزن 21 نفر حضور دارند.
در وزن 130 کیلوگرم که 22 نفر به روی باسکول رفته اند، امین میرزازاده در دور اول سینگ مهارس از هند را با نتیجه 10 بر یک مغلوب کرد. وی در دور دوم نیز با نتیجه 4 بر صفر از سد منصور شادوکائف از قزاقستان گذشت. میرزازاده در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی عبدالطیف احمد محمد از مصر را با نتیجه 7 بر 3 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. میرزازاده در این مرحله به مصاف زویادی پاتاریدزه، قهرمان جوانان جهان از گرجستان می رود.

 

تگ ها


اخبار روز کشتی