رقابت والنسیا و ناپولی برای جذب جهانبخش

به گزارش رسانههای نزدیک به باشگاه والنسیا، مسئولان این باشگاه برای خریدهای تابستانی خود و تقویت تیم برای فصل آتی علیرضا جهانبخش ملیپوش ایرانی تیم AZ آلکمار و درخشانترین چهره لیگ هلند را زیر نظر گرفتهاند ......

به گزارش رسانه‌های نزدیک به باشگاه والنسیا، مسئولان این باشگاه برای خریدهای تابستانی خود و تقویت تیم برای فصل آتی علیرضا جهانبخش ملی‌پوش ایرانی تیم AZ آلکمار و درخشان‌ترین چهره لیگ هلند را زیر نظر گرفته‌اند.

هدایت والنسیا هم‌اکنون برعهده مارسلینو گارسیا است و والنسیا هم با قرار گرفتن در رتبه چهارم لالیگا به احتمال فراوان در فصل آتی لیگ قهرمانان اروپا هم حاضر خواهد بود. قهرمان 6 دوره رقابت‌های لالیگا در حالی خواهان جذب جهانبخش شده است که گفته می‌شود مسئولان باشگاه AZ برای فروش این ستاره با مسئولان باشگاه ناپولی ایتالیا به توافق رسیده‌اند. اگرچه مقصد آتی جهانبخش هنوز قطعی نشده و مشخص نیست این بازیکن سر از سری A درخواهد آورد یا به لالیگا می‌رود اما آنچه قطعی است اینکه علیرضا در پایان این فصل و پس از جام جهانی نه تنها باشگاه AZ بلکه لیگ هلند را ترک خواهد کرد. سرمربی AZ در مصاحبه اخیر خود درخصوص جهانبخش گفته بود: ما نگران جدایی جهانبخش در پایان فصل نیستیم. همان‌طور که او را پیدا کردیم استعدادهای جدید دیگری هم در راه خواهند بود. بنابراین فقط باید تلاش کنیم تا روزی که جهانبخش را در اختیار داریم از بازی او لذت ببریم و من به عنوان سرمربی از موفقیت او در هر تیم دیگری هم خوشحال می‌شوم.

تگ ها


اخبار روز علیرضا جهانبخش فوتبال