رقابت 3 تیم بزرگ اروپا برای جذب ستاره یوونتوس

مسئولان باشگاه‌های آرسنال، منچستریونایتد و میلان برای جذب مریح دمیرال مدافع باشگاه یوونتوس در نقل‌وانتقالات زمستانی با هم به رقابت خواهند پرداخت....

رقابت 3 تیم بزرگ اروپا برای جذب ستاره یوونتوس

به گزارش مدال، مسئولان باشگاه‌های آرسنال و منچستریونایتد، به منظور تقویت خط دفاعی خود، «مریح دمیرال» مدافع باشگاه یوونتوس را زیر نظر گرفته‌اند. به نقل از «توتو اسپورت»، بانوی پیر اگر برای مدافع 21 ساله و ترکیه‌ای خود پیشنهاد مناسبی داشته باشد، او را خواهد فروخت.

یوونتوس در همین تابستان با مبلغ 16 میلیون پوند مریح را از ساسولو جذب کرد اما او در فصل جاری زیر نظر «مائوریتسیو ساری» تنها یک دیدار به میدان رفته و  پشت سر بونوچی، دلیخت و البته روگانی قرار گرفته است.

در این بین رسانه‌های نزدیک به بیانکونری مدعی شدند که باشگاه میلان هم شرایط او را زیر نظر دارد و اگر دمیرال ماندن در ایتالیا را به انتقال به لیگ برتر انگلیس ترجیح دهد، روسونری برای جذبش اقدام خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

درخواست هواداران یوونتوس؛ دمیرال را اخراج کنید!

تگ ها


مریح دمیرال یوونتوس بیانکونری بانوی پیر آرسنال منچستریونایتد میلان روسونری شیاطین سرخ توپچی‌های لندن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان مریح دمیرال آرسنال آث میلان یوونتوس منچستر یونایتد سری آ لیگ برتر فوتبال