رقص پاتوسی پس از درخشش در ریاض (عکس)

آیاندا پاتوسی در جریان دیدار تیمش برابر العین که به میزبانی فولادی ها در عربستان و شهر ریاض برگزار می شود، موفق به ثبت یک گل و یک پاس گل شده است....

به گزارش "ورزش سه"، فولاد خوزستان نتیجه بسیار خوبی مقابل العین کسب کرده و با سه گلی که در دقایق ۴۱، ۴۷ و ۵۵ به ثمر رسانده، تا حد زیادی خیالش را نسبت به حضور در مرحله گروهی راحت کرده است.


پس از اینکه گل اول بازی روی حرکت خوب و تاکتیکی فولادی ها و پاس دقیق احمدزاده برای صالح حردانی به دست آمد، گل های دوم و سوم هم در دقایق ابتدایی نیمه دوم از راه رسیدند؛ دو گلی که آیاندا پاتوسی در هر دوی آنها نقش مستقیم داشت.


گل دوم روی ارسال دقیق کرنری به ثمر رسید که پاتوسی آن را ارسال کرده و شیمبا به زیبایی ان را وارد دروازه کرد و گل سوم هم پس از حرکت خوب انصاری به دست آمد و در ادامه این پاتوسی بود که کار نیمه تمام انصاری را تمام کرد و با یک ضربه پای چپ از نزدیکی های محوطه شش قدم گل سوم را ثبت کرد تا خیال تیمش را بابت صعود به مرحله بعد راحت کرده باشد.


البته پاتوسی خاطرات خوشی از مصاف با العین دارد و در پیراهن استقلال نیز دوبار با این تیم بازی کرده بود که در هر دو بازی موفق به ارسال پاس گل شده بود و حالا تعداد پاس های گل خود را در مقابل پرافتخارترین تیم فوتبال امارات به عدد  رساند.

تگ ها


امارات لیگ قهرمانان آسیا فولاد خوزستان العین فوتبال