رقم انتقال ستاره رئال به آرسنال مشخص شد

مارتین اودگارد به فاصله ۱۵ روز تا پایان انتقالات تابستانی، رئال را به مقصد آرسنال ترک خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ژانویه ۲۰۲۱ انتقال قرضی مارتین اودگارد از رئال به آرسنال رسمی شد. ستاره نروژی تا پایان فصل، قرضی برای توپچی ها بازی کرد و در قرارداد او بند خرید دائمی نیز گنجانده نشده بود.

فصل که به اتمام رسید، باشگاه آرسنال با انتشار بیانیه ای تایید کرد که اودگارد به رئال باز خواهد گشت. عملکرد خوب ستاره نروژی باعث شده بود تا توپچی ها برای حفظ او ابراز علاقه کنند ولی رئال مادرید روی بازگشت او اصرار داشت. به خصوص پس از استعفای زیدان و آمدن کارلو آنچلوتی، امید بر این بود که اودگارد بالاحره بتواند در رئال نقشی مهم برعهده بگیرد اما چنین نشد.

او در پیش فصل نتوانست کارلتو را متقاعد کند و ستاره نروژی پس از اینکه متوجه شد در رقابت با هافبک های رئال جایگاهی تضمین شده ندارد، درخواست جدایی داد. آرسنال همواره منتظر چنین فرصتی بود تا اودگارد را برگرداند و رئال هم پس از سال ها قرض دادن ستاره نروژی، این بار قصد انتقال دائمی او را دارد.

طبق ادعای آاس، رقم نهایی انتقال اودگارد به آرسنال ۴۰ میلیون یورو خواهد بود و باشگاه مادریدی این مبلغ را روی بودجه قبلی خود برای جذب کیلیان امباپه خواهد گذاشت.

آرسنال هم که اخیرا جو ویلاک را با ۳۰ میلیون یورو به نیوکاسل واگذار کرده، مشکلی برای پرداخت مبلغ مورد نظر رئال ندارد. اودگارد فصل قبل در ۲۰ بازی ۱۳۰۰دقیقه برای توپچی ها بازی کرد و می داند که در این باشگاه جایگاهی تضمین شده دارد.

تگ ها


فوتبال جهان آرسنال رئال مادرید لیگ برتر لالیگا فوتبال