رقم جدید منچستریونایتد برای فروش پل پوگبا

رقم جدایی پل پوگبا که تمایل زیادی برای ترک منچستریونایتد دارد، از سوی سران باشگاه مشخص شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سران باشگاه منچستریونایتد متقاعد شده‌اند که پل پوگبا هافبک فرانسوی‌شان قصد تمدید قراردادش را ندارد و از این‌رو به دنبال این هستند تا در تابستان آینده از فروش او سود ببرند. سه باشگاه رئال مادرید، یوونتوس و پاری‌سن‌ژرمن مشتریان اصلی پوگبای ۲۷ ساله هستند.

پوگبا در سال ۲۰۱۲ پس از جدایی از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست و در ۴ سالی که در عضویت این تیم ایتالیایی بود، با ارائه بازی‌های درخشان و ثبت ۳۴ گل زده و ۴۰ پاس گل در ۱۷۸ بازی، مسئولان باشگاه منچستریونایتد را برای بازگرداندنش به اولدترافورد متقاعد کرد و در نهایت در تابستان ۲۰۱۶ با عقد قراردادی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو که در آن زمان رکورد جهانی نقل‌وانتقالات بود، به جمع شیاطین سرخ بازگشت.

این هافبک فرانسوی که این فصل در ۲۰ بازی برای منچستریونایتد به میدان رفته و آمار دو گل‌ زده و سه پاس‌گل را از خود برجای گذاشته، ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات ۶۵ میلیون یورو تخمین زده شده است اما سران یونایتد روی او ۷۵ میلیون یورو قیمت گذاشته اند.

در واقع این رقمی است که پی اس جی، یوونتوس و رئال باید برای جذب پوگبا پرداخت کنند که بسیار کمتر از رقمی است که تابستان ۲۰۱۹ برای فروش پوگبا تقاضا شده بود. در آن مقطع پوگبا تلاش زیادی کرد تا راهی رئال شود ولی یونایتد ۲۰۰ میلیون یورو برای واگذاری او درخواست کرد که با مخالفت رئالی ها روبرو شد.

بیشتر بخوانید:

یونایتد باز هم ستاره‌های جوانش را قرض می‌دهد

دیالو می‌تواند رونالدوی جدید منچستریونایتد باشد

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال