رقم فروش هالند برای تابستان ۲۰۲۱ مشخص شد

تابستان پیش بوروسیا دورتموند مبلغ هنگفتی برای واگذاری ستاره نروژی خود طلب خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند این روزها شماره ۹ رویایی جهان فوتبال است و جز بارسا، تیم هایی مثل رئال مادرید، چلسی، سیتی، یونایتد، لیورپول و یوونتوس نیز خواستار به خدمت گرفتن ستاره دورتموند هستند.

خوان لاپورتا رییس جدید بارسلونا، پس از اعلام نتایج انتخابات این تیم هنوز رسما آغاز به کار نکرده ولی اهداف بسیار روشنی را در دستور کار دارد. امضای قرارداد با یک مهاجم وسط سطح بالا برای بارسلونا حیاتی است و مهاجمی که لاپورتا بیش از همه می پسندد، ارلینگ هالند شماره ۹ دورتموند است.

او در این راه البته رقبای بزرگی مثل رئال مادرید پیش رو دارد. با این اوصاف اما دورتموندی ها قصد ندارند حداقل تابستان پیش رو ستاره بزرگ شان را از دست بدهند.

هالند که ژانویه ۲۰۲۰ به دورتموند پیوست، تا ۲۰۲۴ قرارداد دارد و طبق ادعای بیلد با رقمی کمتر از ۱۵۰ میلیون یورو واگذار نخواهد شد. این قیمتی است که دورتموند روی هالند برای تابستان ۲۰۲۱ گذاشته است.

جذب هالند در تابستان ۲۰۲۲ اما راحت تر خواهد بود. طبق بندی در قرارداد این بازیکن، دورتموند او را برای مذاکره با باشگاه های مدنظرش در تابستان ۲۰۲۲ آزاد خواهد گذاشت و رقم انتقال او نیز ۷۵ میلیون یورو خواهد بود.

تگ ها


ارلینگ هالند بروسیا دورتموند فوتبال جهان Bundesliga فوتبال