Banner

رقیب آمریکایی حسن یزدانی سهمیه المپیک گرفت

دیوید تیلور توانست با فینالیست شدن در مسابقات قاره ای آمریکا سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را کسب کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دیوید تیلور که در سال های اخیر به اصلی ترین رقیب حسن یزدانی در وزن ۸۶ کیلوگرم تبدیل شده و در مسابقات جهانی ۲۰۱۸ در همان دور اول موفق به شکست این نابغه کشتی ایران شد، به خاطر مصدومیت نتوانسته بود تا الان سهمیه المپیک ۲۰۲۰ را به نام خود ثبت کند. 


در مسابقات جهانی۲۰۱۹ که با قهرمانی حسن یزدانی همراه بود و ۵ نفر اول سهمیه حضور در المپیک را کسب می کردند، تیلور به دلیل مصدومیت شدید غایب بود و نفر جایگزین او هم عملکرد ضعیفی داشت. 


حالا تیلور که از ناحیه زانو به شدت آسیب دیده بود، خودش را بار دیگر آماده کرده و در مسابقات گزینشی قاره آمریکا برابر حریفان خود قرار گرفت.


قهرمان سال ۲۰۱۸ جهان با پیروزی برابر رقبایی از ونزوئلا و کوبا خیلی راحت خودش را به فینال این مسابقات رساند تا المپیکی شدنش قطعی شود. تیلور امروز باید با رقیبی از کشور میزبان(کانادا) برای قهرمانی مبارزه کند، اما در هر صورت ۲ نفر اول این مسابقات سهمیه المپیک را کسب کرده اند. 


آمریکایی ها بعد از سهمیه هایی که در کانادا به دست آوردند، حالا فقط از ۶ وزن المپیکی در وزن ۶۵ کیلوگرم هنوز دستشان از سهمیه کوتاه مانده است.

بیشتر بخوانید:
وزارت ورزش پیگیر درمان کشتی گیر فرنگی کار

دبیر: از زیر تشک موش و گربه مُرده بیرون کشیدیم!

 

 

تگ ها


کشتی حسن یزدانی المپیک 2020 کشتی