رمزگشایی از راه موفقیت میلان

فیلیپو اینزاگی اسطوره باشگاه میلان چاره کار روسونری برای بازگشت به دوران موفقیت را صبوری دانست و اعلام کرد که هواداران باید از تیم فعلی به طور کامل حمایت کنند....

به گزارش مدال، «فیلیپو اینزاگی» اسطوره باشگاه میلان و سرمربی اسبق این تیم از «پائولو مالدینی» و «زوونیمیر بوبان» حمایت کرد و مدعی شد این دو می‌توانند میلان را باز هم به یکی از تیم‌های برتر جهان تبدیل کنند اما باید هر سال، دو یا سه بازیکن باکیفیت جذب کنند و هواداران نیز صبوری به خرج دهند.

اینزاگی درباره این مسئله گفت: «شرایط بد است و متاسفانه مسئله جدیدی نیست. پائولو را می‌شناسم و به او اعتماد دارم. مطمئن هستم او و بوبان باشگاه را از این شرایط نجات خواهند داد. باشگاه باید هر سال دو سه بازیکن مناسب جذب کند و مهم‌تر از همه اینکه همگان باید صبور باشند. در کادرفنی هم باید ثبات داشته باشیم.»

اینزاگی درباره جذب «زلاتان ابراهیموویچ» هم اعلام کرده مهاجم سوئدی هر کجا بوده خود را اثبات کرده و می‌تواند تیم را به جلو سوق دهد: «جذب ایبرا ضروری بود. من با او بازی کرده‌ام و برایش احترام بسیاری قائل هستم. او به پول و جام نیاز ندارد و اگر برگشته به این معنا است که باور دارد می‌تواند در میلان تفاوت ایجاد کند. او در همان نخستین بازی‌اش هم نشان داد حضورش برای تیم یک وزنه است.»

بیشتر بخوانید:

رسمی؛ بگوویچ به صورت قرضی به میلان پیوست

تگ ها


میلان روسونری فیلیپو اینزاگی زلاتان ابراهیموویچ فوتبال جهان فوتبال