رمز موفقیت لیورپول در فینال لیگ قهرمانان: کلوپ و شلوارک رونالدو!

جینی واینالدوم خاطره جالبی درباره فینال لیگ قهرمانان سال گذشته بیان می‌کند. او می‌گوید کلوپ تمام استرس آن‌ها را از بین می‌برده است....

به گزارش مدال، لیورپول که در فینال لیگ قهرمانان سال گذشته توانسته بود تاتنهام را شکست دهد، امشب در چهارچوب سوپرکاپ اروپا به مصاف چلسی می‌رود. جینی واینالدوم درباره فینال لیگ قهرمانان سال گذشته حقایق جالبی افشا می‌کند. او می‌گوید: کلوپ در جلسه قبل از بازی با شلوارک‌های برند CR7 حضور یافت که بسیار تنگ است و حالتی کششی دارد. این مسئله باعث شد یخ جلسه بشکند. معمولا قبل از چنین بازی‌هایی، استرس حاکم است اما همه با این حرکت کلوپ به او خندیدند و جوی صمیمی بر رختکن حاکم شد. کلوپ همیشه شوخی می‌کند و اگر او مربی شما باشد، قطعا با اعتماد به نفس و آرامش بازی خواهید کرد. شوخی‌هایش باعث می‌شود تمام فشارها از دوش ما برداشته شود.
واینالدوم در ادامه گفت: زمانی که مشکلی برای من پیش بیاید همیشه می‌توانم پیش کلوپ بروم. می‌توانم به او پیام بدهم که مشکلی پیش آمده و او هم کنجکاوانه پیگیر مشکل من می‌شود. همه می‌پرسند کلوپ چگونه است؟ آیا تمام حرکاتش کنار زمین یک شو است؟ خیر. او همیشه این‌گونه رفتار می‌کند. چه در تمرینات و چه در زمین بازی. در شروع فصل گذشته وقتی ما برنده می‌شدیم او از ما عصبانی بود زیرا معتقد بود تمرکز نداریم. کلوپ همیشه به ما می‌گوید با ۱۰۰ درصد توان بازی کنیم و به همین دلیل حالا ما چنین جایگاهی در انگلستان پیدا کرده‌ایم.

 

بیشتر بخوانید:

لیورپول – چلسی؛ از استانبول با جام

تگ ها


فینال لیگ قهرمانان UEFA Champions League لیگ برتر فوتبال