رمضانی: استقلال به معنای واقعی بیچاره شده است

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: در بلاتکلیفی عجیبی به سر می‌بریم و استقلال به معنای واقعی بیچاره شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سعید رمضانی در گفت‌وگو با میزان، در خصوص تست کرونا مجدد تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: روز گذشته از ما تست راستی‌آزمایی گرفته شد و امروز هم قرار است دوباره تست بدهیم. نکته اینجاست که کسی توجه نمی‌کند چقدر شرایط استقلال سخت است. ما سه روز است که تمرینات را تعطیل کرده‌ایم و نمی‌دانیم که چه کسانی را باید به قرنطینه بفرستیم.

وی افزود: نمی‌دانیم کدام بازیکن کرونا دارد و کدام ندارد‌. ای‌کاش کسی پیدا شود و مسئولیت این موضوع را قبول کند. بعد هم بیاینند و فکری به حال این وضعیت کنند. استقلال چطور باید ۱۴ روز قرنطینه شود؟ بعد از پایان قرنطینه آیا وقتی برای شروع تمرینات خواهیم داشت؟ آیا می‌شود بدون تمرین دوباره وارد لیگ شویم؟ کل دنیا هنوز نتوانسته راهی برای درمان این بیماری پیدا کند و آنقدر کرونا پیچیده است که فعلاً راه مقابله‌ای ندارد.

سرپرست تیم فوتبال استقلال تصریح کرد: آیا کسی می‌تواند بگوید الان کدام بازیکن استقلال کرونا دارد و کدام ندارد؟ شاید این ویروس در بدن برخی از بازیکنان ما در مرحله نهفته خود باشد. استقلال به معنای واقعی بیچاره شده است. ما از همان روز اول گفتیم که اهواز مشکل دارد، اما کسی گوش نکرد و الان هم در بلاتکلیفی عجیبی به سر می‌بریم. نمی‌دانیم آیا هتلی وجود دارد که بازیکنان کرونایی ما را پذیرش کند تا آنها قرنطینه شوند؟

رمضانی در پایان خاطرنشان کرد: بدتر اینکه وقتی یکی از بازیکنان بعد از قرنطینه مجدداً کرونا بگیرد دوباره کل تیم مبتلا می‌شوند. متاسفانه در این شرایط برخی دنبال تهمت زدن هستند و این موضوع شرایط‌مان را بدتر می‌کند. اکنون هشت تا نُه نفر از بازیکنان ما به صورت قطعی کرونا دارند و باقی هم وضعیت مشخصی ندارند. به نظرم در این شرایط باید هرچه زودتر تکلیف ما مشخص شود و به ما اعلام کنند که چه برنامه‌هایی را باید برای آینده تیم در نظر بگیریم.

بیشتر بخوانید:

دانشگر: تنگی نفس دارم و در قرنطینه هستم

افت فاحش و سقوط ۹ پله‌ای استقلال در نیم فصل دوم

 

 

تگ ها


استقلال تهران سعید رمضانی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال