رمضانی: وضعیت اهواز قرمز است و خطرناک

اعتراض استقلال به برگزاری بازی با فولاد در خوزستان سرپرست تیم فوتبال استقلال می گوید برگزاری بازی در اهواز خطرناک است....

به گزارش "ورزش سه"، سعید رمضانی سرپرست تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با رسانه رسمی این باشگاه، در خصوص اعلام زمان و مکان دیدار این تیم مقابل فولاد خوزستان گفت: متاسفانه در حالی که در هفته‌های گذشته حرف‌هایی مبنی بر برگزار نشدن بازی‌های لیگ در استان‌های با شرایط قرمز شنیده می‌شد، امروز رسما اعلام شد که بازی استقلال و فولاد در اهواز برگزار می‌شود. این در حالی است که طبق اعلام رسمی مسئولان، وضعیت استان خوزستان قرمز است. شاید این ادعا مطرح شود که بازیکنان تیم حریف تست داده‌اند و ورزشگاه هم ایمن شده ولی مسئله فقط به این دو مورد خلاصه نمی‌شود.

او در پایان گفت: تیم استقلال، تیم پر هواداری است و همیشه هواداران این تیم برای ابراز علاقه به بازیکنان و تیم خود، مقابل هتل و حتی فرودگاه حاضر می‌شوند. آیا در استانی با وضعیت قرمز، برگزار کردن بازی منجر به انتقال ویروس نه تنها به بازیکنان بلکه به خود هواداران نمی‌شود؟ من فکر می‌کنم با توجه به برگزاری بازی بدون تماشاگر، می‌شود این بازی را در استانی دیگر که وضعیتش بهتر است، برگزار کرد.

تگ ها


سعید رمضانی استقلال تهران