رمضانی: کرونای ما صوری نیست/ نرفتن استقلال به جم پشت پرده ندارد

سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: همسر هومن افاضلی که در ایفمارک کار می‌کند، بهترین منبعی است که او می‌تواند در خصوص کرونای بازیکنان ما استعلام بگیرد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سعید رمضانی پس از اتمام جلسه در سازمان لیگ اظهار داشت مستندات خودمان را مبنی بر مثبت بودن تست کرونای ۱۳ عضو تیم ارائه دادیم و منتظر تصمیم گیری سازمان لیگ در این خصوص هستیم.

وی در پاسخ به این سئوال که ممکن است نتیجه این بازی ۳ بر صفر به سود پارس جنوبی شود، بیان داشت: خیر، بعید می‌دانم چنین تصمیمی گرفته شود چون ما با عذر موجه به دلیل آلوده بودن تیم مان به ویروس کرونا به این سفر نرفتیم. ما سلامتی بازیکنان خودی، حریف و همه افرادی که درگیر این بازی هستند را لحاظ کردیم و به این سفر نرفتیم.

رمضانی در پاسخ به سئوال دیگری مبنی بر امکان صوری بودن تست کرونا گفت: شاید چنین چیزی امکان پذیر باشد اما کرونای ما نمایشی و ساختگی نیست. حتی به سازمان لیگ اظهار کردیم حاضریم این آزمایشات را در آزمایشگاه هایی که مورد تایید آنهاست تکرار کنیم.

سرپرست استقلال در واکنش به اظهارات هومن افاضلی و بیانیه‌های پارس جنوبی گفت: اولا ما از بازی با پارس جنوبی واهمه نداشتیم و می توانستیم مثل بعضی های دیگر کرونای تیم مان را پنهان کنیم و برویم و خیلی راحت امتیازات لازم را بگیریم و برگردیم. عدم سفر ما به جم هیچ پشت پرده‌ای نداشت. در ثانی همسر آقای افاضلی (سرمربی تیم پارس جنوبی) به خاطر مسئولیتی که دارند بهترین منبع برای استعلام در این زمینه است. سرمربی پارس جنوبی به راحتی می‌تواند از این طریق اطلاعات لازم را در خصوص تیم ما بگیرد. در پاسخ به بیانیه های پارس جنوبی هم می گویم ما هیچ پشت پرده ای نداشتیم و بر خلاف نظر آنها کاملا شفاف بوده و هستیم. 

رمضانی در خاتمه تاکید کرد: استقلال در این زمینه شفاف سازی کرد و اطلاعات واقعی اش را به منظور حفظ سلامت جامعه ارائه داد و همه چیز را فدای نتیجه نکرد و باید از این لحاظ الگوی جامعه قرار بگیرد. 

بیشتر بخوانید:

طرفداران رئال و بارسا و اینتر و یووه هم همین اند؟

استقلالی‌ها سه شنبه مجددا تست کرونا می‌دهند

 

 

تگ ها


سعید رمضانی تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران ویروس کرونا استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال