رمضانی: هنوز مکان بازی با فولاد اعلام نشده

سرپرست تیم فوتبال استقلال می گوید هنوز مکان بازی این تیم برابر فولاد مشخص نیست....

به گزارش ورزش سه، سعید رمضانی در گفت‌وگو با رسانه رسمی باشگاه استقلال، درباره دو بازی تدارکاتی آبی‌های پایتخت در روزهای پیش روی گفت: ما روز پنجشنبه با خوشه طلایی و روز جمعه با تیم هوادار بازی می‌کنیم. این دو بازی در زمین شماره دو آزادی و با میزبانی تیم ما انجام می‌شود چون در محل تمرین ما لوازم بهداشتی تهیه شده و اقدامات مربوط به پروتکل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنیم.

او درباره بحث برگزاری دیدار تیم‌های استقلال و فولاد در اهواز گفت: این مسائل به ستاد کرونا مربوط می‌شود و امیدواریم خدایی نکرده تصمیمی گرفته نشود که به تیم‌ها و بازیکنان آسیب بزند. هنوز تا این لحظه مکان بازی ما با فولاد اعلام نشده و صرفا گفته‌اند که چهارم تیر بازی برگزار می‌شود. من معتقدم چون بازی‌ها بدون تماشاگر قرار است برگزار شود، سازمان لیگ و فدراسیون باید بهترین تصمیم را بگیرند تا همانطور که گفتم خدایی نکرده مشکلی برای بازیکنی ایجاد نشود.

سرپرست تیم فوتبال استقلال درباره شرایط این تیم هم گفت: خدا را شکر تمرینات به خوبی انجام می‌شود و بازیکنان با انرژی در تمرینات حضور دارند. ان‌شاءالله که بتوانیم دل هواداران را در ادامه رقابت‌ها شاد کنیم.

تگ ها


استقلال تهران فولاد خوزستان سعید رمضانی