رم ۰ - ۲ آتالانتا؛ شکست تلخ جالوروسی در المپیکو

جالوروسی که برای کسب سومین پیروزی پیاپی به میدان آمده بود، در این دیدار خانگی مغلوب آتالانتا شد...

جالوروسی که برای کسب سومین پیروزی پیاپی به میدان آمده بود، در این دیدار خانگی مغلوب آتالانتا شد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، رم در ورزشگاه المپیکو میزبان آتالانتا بود که بازی در نهایت با پیروزی ۲-۰ آتالانتا به پایان رسید.

شاگردان پائولو فونسکا امشب برای کسب سومین پیروزی پیاپی خود در فصل جدید به میدان آمده بودند. آتالانتا یکی از نمایندگان ایتالیا در لیگ قهرمانان اروپا نیز برای هیچ تیمی حریفی آسان محسوب نمی‌شود و همین موضوع باعث شده بود که رمی‌ها بی‌گدار به آب نزنند و همین از سرعت بازی در نیمه اول کاسته بود. پائو لوپز سنگربان اسپانیایی رم در نیمه اول در چند نوبت بازیکنان آتالانتا را ناکام گذاشت و در سمت مقابل نیز ادین ژکو در باز کردن دروازه گولینی ناکام بود تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم آتالانتا باز هم تیم برتر زمین بود و حملات زیادی روی دروازه رم تدارک دید اما همچنان بازی بدون گل ادامه پیدا کرد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت تا در دقیقه ۷۰ روی همکاری فوق‌العاده شاگردان گاسپرینی، پاس فرویلر، دووان زاپاتا را در موقعیتی عالی قرار داد و او با یک ضربه سنگین دروازه لوپز را باز کرد تا میزبان در این باز عقب بیافتد. بعد از این گل همچنان آتالانتا بود که صاحب توپ و میدان بود و هیچ حرکت خاصی از بازیکنان رم شاهد نبودیم. در دقیقه ۷۳ حرکت عالی زاپاتا و پاس عالی او، با ضربه هاتبور از روی دروازه جالوروسی به بیرون رفت.

دقایقی بعد روی اشتباه مدافعین آتالانتا، این بار کالینیچ در موقعیتی عالی و از فاصله‌ای نزدیک نتوانست دروازه گولینی را باز کند. در دقیقه ۸۷، زاپاتا می‌توانست اختلاف را دو برابر کند اما ضربه او با برخورد به تیرک دروازه به بیرون رفت. حملات آتالانتا ادامه داشت و سرانجام در دقیقه ۹۰، روی اشتباه پائو لوپز در خروج از دروازه این مارتین دی رون بود که در تیر دوم حاضر بود و دروازه جالوروسی را برای دومین بار گشود. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌نتیجه بود و این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ آتالانتا به پایان رسید.

آتالانتا با این پیروزی ۱۰ امتیازی شد و موقتاً به رده سوم جدول صعود کرد و رم ۸ امتیازی به رده پنجم سقوط کرد.

اخبار مرتبط:

بولونیا ۱ - ۲ رم؛ پیروزی جالوروسی در واپسین لحظات

رم ۰ - ۲ آتالانتا؛ شکست تلخ جالوروسی در المپیکو

تگ ها


هفته پنجم سری‌آ جالوروسی ورزشگاه المپیکوی رم فوتبال جهان پائولو فونسکا فوتبال