رم ۳ اسپال ۱ ؛ کامبک ارزشمند گلادیاتورها

رم در حالی که نیمه اول را با شکست به پایان برده بود، در نیمه دوم موفق شد بازی را به سود خود به پایان ببرد...

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته شانزدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، رم در ورزشگاه الیمپیکو میزبان اسپال بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۱-۳ جالوروسی به پایان رسید.

نیمه اول این بازی علیرغم مالکیت مطلق ثمری برای شاگردان فونسکا نداشت و ادین ژکو و دیگر مهاجمان جالوروسی در چند نوبت مقابل دروازه اتریت بریشا ناکام ماندند. اما در لحظات پایانی نیمه اول خطای الکساندر کولاروف توسط داور پنالتی تشخیص داده شود و آندر‌آ پتانیا این پنالتی را تبدیل به گل کرد تا نیمه اول با برتری ۱-۰ میهمان به پایان برسد.

جالوروسی نیمه دوم را بهتر شروع کرد و در دقیقه ۴۹، پاس زانیولو به پلگرینی رسید و ضربه او توسط بریشا مهار شد. اما در دقیقه ۵۳، پاس کولاروف به لورنزو پلگرینی رسید و او هم از پشت محوطه جریمه گل تساوی را وارد دروازه اسپال کرد. در دقیقه ۶۵، اوضاع برای میهمان بدتر شد. خطای ویکاری روی ژکو پنالتی گرفته شد و دیگو پروتی رم را در این بازی پیش انداخت.

در دقیقه ۸۳، هنریک مخیتاریان که دقایقی قبل به میدان آمده بود موفق شد ارسال عالی فلورنزی را تبدیل به گل سوم تیمش کند تا خیال فونسکا راحت شود. میزبان در ادامه بازی را کنترل کرد و موفق شد به یک پیروزی ارزشمند خانگی دست پیدا کند.

رمی‌ها با این پیروزی ۳۲ امتیازی شده و به رده چهارم جدول صعود کردند. اما اسپال با همان ۹ امتیاز در قعر جدول به سر می‌برد.

ببینید:
خلاصه بازی رم 3 اسپال 1 / ویدیو

تگ ها


ورزشگاه الیمپیکو جالوروسی فوتبال جهان پائولو فونسکا هفته شانزدهم سری‌آ رم اسپال رم-اسپال سری آ فوتبال