رم - رئال‌مادرید؛ نبرد خرابه‌ها

امشب از ساعت ۲۲:۳۰ دو تیم رئال مادرید و رم در ورزشگاه المپیکو به مصاف هم خواهند رفت....

رئال مادرید امشب آخرین دیدار تدارکاتی خود قبل از آغاز لالیگا را مقابل رم برگزار خواهد کرد. رئالی‌ها برخلاف تصور همه اردوی خوبی را پشت سر نگذاشتند و علاوه بر حاشیه‌هایی نظیر جدایی گرت بیل و  گلف بازی کردن اول و مصدومیت شدید آسینسیو، نتایج بسیار ضعیفی گرفتند و حتی یکی از سنگین‌ترین شکست‌های تاریخشان را با نتیجه ۷-۳ مقابل اتلتیکومادرید متحمل شدند. زیدان هنوز نتوانسته رئال را حتی اندکی به روزهای خوب نزدیک کند اما هواداران این تیم امیدوارند با گذشت زمان، بازیکنان این تیم با یکدیگر هماهنگ شوند و رئال بتواند ناکامی فصل گذشته را جبران کند.
در سمت دیگر رمی قرار دارد که تا چندی پیش چیزی جز یک ویرانه از آن باقی نمانده بود اما حالا با خرید چند بازیکن جوان جان گرفته است. شاهکار مدیریتی رم باعث شده تا بازیکنان خوب این تیم با مبالغی پایین از شهر رم کوچ کنند و به دیگر تیم‌ها بپیوندند. برای مدیران رم فروختن مانولاس یا خداحافظی ده‌روسی فرقی ندارد و تنها هدف آن‌ها جوانگرایی و درآمدزایی است. سرمربی رمی‌ها تغییر کرده و باید دید دستپخت فونسکا در پایتخت ایتالیا چگونه خواهد بود.
آمار دو تیم:
*رئال در ۵ بازی آخر خود ۱۴ گل دریافت کرده است. آن‌ها توانسته‌اند سالزبورگ و فنرباغچه را شکست دهند و از تاتنهام و اتلتیکومادرید هم شکست خورده‌اند.
*رم در ۵ دیدار تدارکاتی آخر خود ۱۸ گل به ثمر رسانده که آماری فوق‌العاده است اما ۱۳ گل از این تعداد، مقابل تیم‌هایی چون ترنانا، پروجا و ریتی به ثمر رسیده است.
ترکیب احتمالی رئال‌مادرید:
ناواس – کارواخال – واران – میلیتائو – مارسلو – مودریچ – کاسمیرو –والورده – وینیسیوس – هازارد - بنزما
ترکیب احتمالی رم:
لوپز – فلورنزی – مانچینی – خوان – کولارف – کریستانته – دیاوارا – اوندر – زانیولو – کلایورت - ژکو

 

تگ ها


اردوی پیش فصل رئال مادرید پیش‌بازی رم رئال مادرید رم-رئال مادرید Trofeo Joan Gamper سری آ لالیگا فوتبال