رم ۱ - ۱ مونشن‌گلادباخ؛ از دست رفتن پیروزی در دقیقه ۹۴

رم در حالی که در خانه تا واپسین لحظات از بوروسیا مونشن‌گلادباخ پیش بود در نهایت به کسب یک تساوی رضایت داد...

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته سوم از دور گروهی رقابت‌های لیگ اروپا، رم در ورزشگاه الیمپیکو میزبان مونشن‌گلادباخ بود که این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

رمی‌ها برای تثبیت صدرنشینی خود در گروه J، نیاز مبرم به پیروزی در این بازی داشت. اما در دقیقه ۸، اولین فرصت بازی نصیب میهمان شد و ضربه بن‌سباینی به تیرک دروازه لوپز برخورد کرد و زنگ خطر اول برای میزبان به صدا درآمد. در دقیقه ۲۳، روی ارسال کرنر فرتو، ضربه سر کریس اسمالینگ از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار پاتریک هرمان با یک پاس عالی موقعیت را برای نویهاوس مهیا کرد اما ضربه او با عکس‌العمل پائو لوپز بی‌ثمر ماند. اما تلاش‌های رم سرانجام در دقیقه ۳۲ نتیجه داد و روی ارسال کرنر فرتو، نیکولو زانیولو با ضربه سر گل اول را برای شاگردان فونسکا به ارمغان آورد. حملات دو تیم در ادامه بی‌نتیجه بود و نیمه اول با برتری ۱-۰ رمی‌ها به پایان رسید.

گلادباخ نیمه دوم را بهتر آغاز کرد و مدافعین رم به شدت تحت فشار قرار گرفته بودند. جالوروسی به شدت در لاک دفاعی فرو رفته بود و نمی‌خوات برتری خود را از دست بدهد. نیمه دوم موقعیت زیادی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شد و مدافعین دو تیم بی‌اشتباه ظاهر شدند. در دقیقه ۸۰، ارسال پروتی با ضربه سر فازیو همراه شد اما توپ راهی به دروازه حریف نداشت.

در دقایق پایانی فلورنتزی یک شانس مسلم به دست آورد اما ضربه او با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. دقایقی بعد ارسال بازیکنان گلادباخ فرصت را نصیب تورام رکد اما او در شرایط ایده‌آل توپ را به آسمان فرستاد. در حالی که به پایان بازی نزدیک می‌شدیم داور برخورد توپ به دست اسمالینگ را پنالتی گرفت و لارس اشتیندل گل تساوی را به ثمر رساند تا این بازی در نهایت با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

رم با این تساوی ۵ امتیازی شد و موقتاً صدرنشین ماند.

ببینید:

خلاصه بازی رم 1 - 1 مونشن‌گلادباخ/ ویدیو

تگ ها


جالوروسی پائولو فونسکا مرحله گروهی لیگ اروپا ورزشگاه الیمپیکو فوتبال جهان Nicolò Zaniolo بروسیا مونشن گلادباخ رم رم-بروسیا مونشن گلادباخ UEFA Europa League فوتبال