رم ناینگولان را از لیست بازیکنان فروشی خود خارج کرد

نایب قهرمان فصل گذشته سری A به هیچ عنوان قصد فروش هافبک بلژیکی اش را ندارد ......

نایب قهرمان فصل گذشته سری A به هیچ عنوان قصد فروش هافبک بلژیکی اش را ندارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم، مونچی، مدیر ورزشی باشگاه رم اعلام کرد که این باشگاه دیگر قصد فروش رجا ناینگولان را ندارد و اوزه بیو دی فرانچسکو، سرمربی جدید جالوروسی برای فصل آینده روی این بازیکن ملی پوش حساب کرده است.

مونچی که تا کنون دو تن از بازیکنان رم - محمد صلاح به لیورپول و لئاندرو پاردس به زنیت - را فروخته است و به زودی آنتونیو رودیگر را هم راهی چلسی خواهد کرد، در کنفرانس خبری گفت: ناینگولان قطعاً در رم خواهد ماند. زمان فروش بازیکنان مهم رم تمام شده است. حالا ما با گزینه هایی که بازار نقل و انتقالات برای مان فراهم خواهد آورد می خواهیم تیمی قوی بسازیم.

گرگویر دفرل، مهاجم ساسولو یکی از بازیکنانی است که گفته می شود رم در صدد جذب آنهاست اما مونچی اعتراف کرد که جالوروسی فعلاً به این بازیکن نزدیک نشده و احتمال آن هست که این تیم به کلی قید خرید او را بزند.

وی عنوان کرد: تا عقد قرارداد با او فاصله زیادی داریم. در تلاشیم بازیکنی که سبک بازی اش با شیوه بازی ما همخوانی داشته باشد را بخریم اما دفرل تنها گزینه ما نیست. ما با مسئولان ساسولو جلساتی برگزار کرده ایم اما قیمت او بیش از اندازه بالاست و نمی خواهیم برای خرید یک بازیکن رقمی غیرمنطقی بپردازیم.

تگ ها


اخبار روز راجا ناینگولان رم فوتبال