رم ۲ وولفسبرگر ۲ ؛ حسرت صدرنشینی در الیمپیکو

رم در حالی که با یک پیروزی خانگی می‌توانست صدرنشین شود با شکست گلادباخ در گروه دوم شد...

به گزارش خبرنگار مدال، در آخرین شب از مرحله گروهی لیگ اروپا، آاس رم در ورزشگاه الیمپیکو میزبان وولفسبرگر اتریش بود و دو تیم در نهایت به تساوی ۲-۲ دست یافتند.

جالوروسی امیدوار بود تا گلادباخ در بازی با باشاک‌شهیر پیروز نشود تا با کسب یک پیروزی خانگی به عنوان صدرنشین راهی دور بعد شود. نقشه‌های فونسکا خیلی زود نتیجه داد و سرنگونی ادین ژکو در محوطه جریمه یک پنالتی برای میزبان به ارمغان آورد. دیگو پروتی در دقیقه ۷ موفق شد از روی نقطه پنالتی گل اول را به ثمر برساند.

اما شادی هواداران چندان طولانی نشد و ۳ دقیقه بعد، الساندرو فلورنزی دروازه خودی را گشود تا بازی مساوی شود. اما در دقیقه ۱۹، باز هم میزبان با گلزنی ادین ژکو، پیش افتاد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد تا نیمه اول با برتری ۲-۱ رمی‌ها به پایان برسد.

در نیمه دوم تیم میهمان بازی را هجومی شروع کرد و تلاش‌های آنها در دقیقه ۶۳ به ثمر نشست و شون وایسمن، پاس لیندل را تبدیل به گل تساوی وولفسبرگر کرد.

فونسکا که تیمش به پیروزی نیاز داشت در دقیقه ۷۰، زانیولو و پلگرینی دو ستاره تیمش را به میدان فرستاد تا رم چهره‌ای تهاجمی‌تر به خود بگیرد. در دقیقه ۷۸، ارسال فلورنزی موقعیت را برای فدریکو فازیو مهیا کرد اما ضربه او با واکنش کوفلر راهی به دروازه پیدا نکرد. جالوروسی در ادامه هر چه تلاش‌کرد به گل نرسید و به کسب یک تساوی در خانه رضایت داد.

رم با این تساوی ۹ امتیازی شد و با توجه به شکست گلادباخ مقابل باشاک‌شهیر به عنوان تیم دوم راهی دور بعد شد.

بیشتر بخوانید:
منچستریونایتد ۴ آلکمار ۰ ؛ صدرنشینی با طوفان ۱۱ دقیقه‌ای

تگ ها


مرحله گروهی لیگ اروپا جالوروسی ورزشگاه الیمپیکو فوتبال جهان رم Wolfsberger AC رم-Wolfsberger AC UEFA Europa League فوتبال