رم یا والنسیا؛ مقصد سنگربان بارسلونا کجاست؟

سنگربان هلندی بارسلونا در تابستان راهی تیمی دیگر می‌شود...

سیله‌سن از نیمکت‌نشینی در بارسلونا خسته شده و می‌خواهد راهی تیم دیگری شود.

به گزارش مدال، والنسیا و رم به جذب یاسپر سیله‌سن، دروازه بان بارسلونا علاقه مندند.

به گزارش موندو دپورتیوو، سیله‌سن تصمیمش را گرفته و قصد دارد تحت هر شرایطی در تابستان جاری از بارسلونا جدا شود. او مایل است فوتبالش را به عنوان دروازه بان اول در تیمی سطح بالا در یکی از پنج لیگ معتبر اروپایی ادامه دهد. موضع سیله‌سن مشخص است و بارسلونا هم قصد ندارد در صورت از راه رسیدن پیشنهادی خوب، مانع از جدایی او شود. با این حال همه ماجرا همین است که بارسا با پیشنهادی کمتر از 30 میلیون یورو حاضر به فروش دروازه بانی در کلاس سیله‌سن نیست.

در حال حاضر دو باشگاه علاقه جدی‌تری به سیله‌سن نشان داده‌اند. والنسیا که این روزها خودش را برای تمام کردن کار خرید دنیس سوارز آماده می‌کند، همزمان شرایط جذب سیله‌سن را هم جویا شده و از آنجا که می‌داند نتو در مستایا ماندنی نیست، قصد دارد سیلسن را به خدمت بگیرد تا خلا دروازه بانی‌اش را به خوبی پر کند. با این حال به نظر نمی‌رسد خفاش‌ها بتوانند 30 میلیون یورو رقم درخواستی بارسا را پرداخت کنند.

دومین مشتری سیله‌سن رم است. تیمی که فصل پیش آلیسون را به لیورپول فروخت و اولسن سوئدی را به جایش جذب کرد که هرگز در حد و اندازه‌های گلر تیم ملی برزیل ظاهر نشد. رم حالا در پست دروازه بانی احساس ضعف می‌کند و سیلسن را گزینه‌ای مطلوب برای پوشش این نقطه ضعف می‌داند. البته رم سال گذشته هم این دروازه بان هلندی را می‌خواست که نهایتا پیشنهاد جدی نداد. 

اخبار مرتبط:

مدافع پرتغالی دورتموند رقیب آلبا در دفاع چپ بارسلونا

تگ ها


نقل و انتقالات نقل و انتقالات تابستانی سنگربان هلندی موندو دیپورتیوو فوتبال جهان جاسپر سیلسن بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال