رم 2 – 1 پورتو؛ برد دشوار گلادیاتورها با درخشش زانیولو +ویدیو

رم با درخشش نیکولو زانیولو پورتو را شکست داد...

جالوروسی در دور رفت از مرحله 1/8 نهایی لیگ قهرمانان اروپا میهمان خود پورتو را با نتیجه 2 - 1 شکست داد.

به گزارش مدال، از ساعت 23:30 امشب تیم‌های آ اس رم و پورتو در لیگ قهرمانان اروپا در ورزشگاه المپیکو رم رو در روی هم قرار گرفتند.

دو تیم با نفرات زیر بازی را آغاز کردند:

آ اس رم: میرانته، فلورنتزی، مانولاس، فازیو، کولاروف، کریستانته، ده روسی، پلگرینی، زانیولو، ژکو و الشعراوی

پورتو: کاسیاس، میلیتائو، یاسین براهیمی، الکس تلس، هکتور هررا، دانیلو، اوتاویو، فلیپه، فرانسیسکو سوارس، په‌په و فرناندو

بازی در نیمه اول اتفاقی خاصی نداشت و دو تیم بیشتر سعی می‌کردند دروازه‌شان را بسته نگه دارند. توپ بیشتر در میانه میدان گردش داشت و موقعیت حساسی بر روی دروازه‌ها رخ نداد تا نیمه اول بدون به ثمر رسیدن گلی خاتمه یابد.

نیمه دوم با فشار حملات آ اس رم همراه بود و شاگردان دی‌فرانچسکو شدیداً به دنبال گلزنی بودند. فشار جالوروسی ادامه داشت تا این که سرانجام در دقیقه 70 نیکولو زانیولو ستاره جوان توانست گل اول را به ثمر برساند و میزبان را 1 - 0 پیش بیاندازد. گرگ‌ها که به دنبال بیشتر کردن اختلاف گل بودند باز هم به حملات خود ادامه دادند و 6 دقیقه بعد نیکولو زانیولو موفق شد گل دوم خودش و رم را وارد دروازه ایکر کاسیاس کند. پورتو پس از دریافت این دو گل از لاک دفاعی خود بیرون آمد و جلو کشید. آ اس رم تحت فشار پورتو قرار گرفت و دقیقه 79 دروازه‌اش توسط آدریان باز شد تا شانس‌های پورتو برای بازی برگشت زنده بماند. در نهایت این دیدار با برتری 2 - 1 آ اس رم همراه شد تا همه چیز به بازی برگشت کشیده شود.