رم 3-1 یوونتوس/ قهرمانی شاید وقت دیگر

یوونتوس در دیداری خارج از خانه مقابل رم با نتیجه 3-1 شکست خورد و فرصت قطعی کردن قهرمانی اش در خانه جالوروسی را از دست داد ......

یوونتوس در دیداری خارج از خانه مقابل رم با نتیجه 3-1 شکست خورد و فرصت قطعی کردن قهرمانی اش در خانه جالوروسی را از دست داد.

به گزارش  مدال به نقل از "ورزش سه"، شاگردان مکس آلگری ابتدا در این دیدار از حریف پیش افتادند اما در ادامه سه گل دریافت کردند تا یک شکست بدموقع را تجربه کنند.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و این یوونتوسی ها بودند که می توانستند در دقیقه 7 به گل برسند اما ضربه کواندو آساموا به تیر دروازه برخورد کرد.

روند بازی به همین شکل ادامه داشت و هر دو تیم موقعیت هایی روی دروازه هم ایجاد کردند که می توانست به گل منجر شود؛ از جمله در دقیقه 17 که دنیله دروسی می توانست میزبان را پیش بیندازد اما ضربه او با اختلاف کمی به بیرون رفت.

سرانجام در دقیقه 21 بود که یوونتوس برخلاف جریان بازی به گل رسید. یک ارسال بلند از استورارو به داخل محوطه جریمه، با ضربه ایگواین به ماریو لمینا رسید و او هم با یک بغل پای ساده، کار را تمام کرد.

رمی ها خیلی زود به این گل واکنش نشان دادند و در دقیقه 25 به گل تساوی رسیدند. روی یک ضربه کرنر بود که ابتدا بوفون ضربه سر ادین ژکو را  دفع کرد اما دروسی هر طوری بود توپ برگشتی را وارد دروازه کرد.

برتری رمی ها بعد از این گل هم ادامه داشت و بازیکنان این تیم می توانستند در همان نیمه اول به گل برتری برسند؛ به ویژه در دقیقه 43 که محمد صلاح می توانست گل دوم رم را به نام خود ثبت کند اما ضربه سر او در دستان بوفون جای گرفت و این نیمه با تساوی 1-1 به پایان رسید.

نیمه دوم با حملات رم آغاز شد و در دقیقه 56 بود که این تیم به گل دوم رسید. استفن الشعراوی که در گوشه محوطه جریمه صاحب موقعیت شده بود، با یک ضربه دقیق، بوفون را مغلوب کرد.

بعد از این گل یوونتوسی ها تلاش کردند تا خیلی زود به گل تساوی برسند اما این رم بود که در دقیقه 65 توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد. این راجا ناینگولان بود که با همکاری با صلاح صاحب موقعیت شد و با یک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

یوونتوسی ها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، حملات زیادی روی دروازه رم ترتیب دادند اما نتوانستند به دروازه حریف برسند و با همین نتیجه 3-1 بازی را واگذار کردند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال