رنار: ژاپن ۴ سال پیش هم باخت اما صعود کرد

هروه رنار ، سرمربی عربستان عقید دارد هنوز برای قضاوت در مورد &#۱۶۰;شرایط تیم‌های صعود کننده به جام جهانی ۲۰۲۲ &#۱۶۰;در منطقه آسیا هنوز خیلی زود است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه ، ویتنام  روز پنج‌شنبه با گل ن زودهنگام گوین کوانگ های در دقیقه سوم عربستان را شوکه کرد اما این گل  در نیمه دوم با سه گل (شامل دو پنالتی) پاسخ داده شد. در این گروه استرالیا با سه امتیاز از یک مسابقه با تفاضل گل،بالاتر از عربستان سعودی و عمان در صدر گروه B قرار گرفت ، در حالی که ژاپن ، ویتنام و چین از بازی اول هیچ امتیازی دریافت نکردند.

رنار گفت: "ما هنوز در آغاز راه هستیم. به یاد دارم که ژاپن اولین بازی خود را در مقدماتی ۲۰۱۸ باخت ، همانطور که این بار هم مقابل عمان اتفاق افتاد ، اما سپس صعود کرد، بنابراین هنوز برای قضاوت در مورد آینده گروه زود است. "

وی افزود: برای رسیدن به جام جهانی راه زیادی در پیش داریم و باید در هر مسابقه تمام تلاش خود را انجام دهیم.

سرمربی فرانسوی درباره  دیدار با ویتنام هم گفت: "ما حریف را خوب آنالیز کرده و انتظار نداشتیم در ۳ دقیقه ابتدایی یک گل دریافت کنیم ، اما این در فوتبال اتفاق می افتدما در نیمه اول عملکرد خوبی نداشتیم ، اما اطمینان داشتم که بازیکنان می توانند در نیمه دوم کامبک خوبی را رقم بزنند. "

رنار با ابراز خوشحالی از حضور هواداران بخشی از پیروزی تیمش را ناشی از تشویقهای آنان دانست.

تگ ها


هروه رنار تیم ملی عربستان فوتبال جهان عربستان سعودی فوتبال