رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه آگوست اعلام شد

فدراسیون جهانی تکواندو، آخرین رنکینگ پاراتکواندوکاران را اعلام کرد که بر این اساس هوگوپوشان ایرانی جایگاه خود را در میان برترین های جهان حفظ کردند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، فدراسیون جهانی تکواندو رنکینگ پاراتکواندوکاران در ماه آگوست اعلام کرد.

مهتاب نبوی، نخستین بانوی پاراتکواندوکار کشورمان با ۸۲/۵۰ امتیاز همچنان در رده نخست وزن ۵۸- کیلوگرم (K۴۱) قرار دارد.

سعید صادقیان‌پور، در وزن ۶۱- کیلوگرم (K۴۲ ) با ۱۷۳/۵۰ امتیاز در رده دوم قرار دارد. سجاد جوانبخت در این وزن و کلاس ۴۴ با ۳۹/۱۸ امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است.

محمدرضا شعبانی، در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۲) با کسب ۶۸/۴۱ امتیاز رده ششم را به خود اختصاص داده است و مهدی کردلو دیگر نماینده این وزن با ۸/۸۲ امتیاز در رده چهاردهم قرار دارد.

احمد نریمانی، هوگوپوش وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۲) نیز با ۱۶۰/۳۰ امتیاز صدرنشینی خود را حفظ کرد. مهدی بهرامی آذر در وزن ۷۵+ کیلوگرم (K۴۳) با ۹۰/۵۰ امتیاز به جایگاه دومی خود تداوم بخشید.

مهدی پوررهنما، در وزن ۷۵- کیلوگرم (K۴۴ ) با ۱۶۱/۸۴ امتیاز در رده سومی قرار دارد. محمود جعفرزاده نیز با ۴۳/۵۸  امتیاز در رده سیزدهم جای گرفته است. علیرضا بخت در این وزن در رده چهل و هفتم قرار دارد.

اصغر عزیزی، پاراتکواندوکار وزن ۷۵+ کیلوگرم (۴۴ K) با ۱۲۱/۱۸ امتیاز در جایگاه ششم جدول رده‌بندی قرار گرفت. حامد حق‌شناس دیگر نماینده کشورمان در این وزن با ۴۰/۳۸ امتیاز رده پانزدهم را به خود اختصاص داد. محسن عبدی در این وزن نیز جایگاه پنجاه و نهمی را در اختیار دارد.

پاراتکواندو برای نخستین بار در بازی های پارالمپیک توکیو برگزار می شود که مهدی پوررهنما و اصغر عزیزی موفق شدند سهمیه حضور در این رقابت ها را کسب نمایند.

بیشتر بخوانید:

ایجاد حاشیه در انتخابات کمیسیون ورزشکاران کار پسندیده‌ای نبود

تکواندوکاران ایرانی بدون تغییر در رنکینگ جهانی

 

 

تگ ها


پاراتکواندو تکواندو فدراسیون تکواندو ایران تکواندو