رنگرز: اخذ ویزا در شرایط فعلی مقدور نیست

سخنگوی فدراسیون کشتی گفت: به نظر می رسد رقابت های کسب سهمیه به تعویق خواهد افتاد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که هنوز مکان و زمان جدید مسابقات گزینشی المپیک در رشته کشتی از سوی اتحادیه جهانی اعلام نشده، سخنگوی فدراسیون کشتی از وضعیت فعلی ابراز نگرانی کرد.


حسن رنگرز در گفت و گوی تلفنی با برنامه سلام صبح بخیر آخرین وضعیت ایران برای کسب سهمیه های باقی مانده در کشتی آزاد و فرنگی را تشریح کرد. 


به دلیل شیوع ویروس کرونا برگزاری رقابت های کسب سهمیه در قاره آسیا که مقرر بود در قرقیزستان برگزار شود لغو شد و روز گذشته آقای دبیر تماسی با فدراسیون جهانی کشتی داشتند و منتظر اعلام زمان و مکان قطعی برای رقابت ها هستیم.


احساسمان این است که با توجه به فرصت کوتاهی که داریم کار بسیار سخت خواهد بود و عملا اخذ روادید در شرایط فعلی مقدور نیست و به نظر می رسد رقابت های کسب سهمیه به تعویق خواهد افتاد. نگرانی ما این است که وضعیت کرونا در برگزاری رقابت ها سایه ابهام جدی بیندازد. ما برای جلوگیری از شیوع کرونا حتی اردوی تیم های ملی را در رده های مختلف لغو کرده ایم و فکر می کنیم فدراسیون جهانی تا آخر هفته به نتیجه برسند.


مستحضر هستید که شب گذشته بیانیه ای صادر شد در خصوص اینکه قطع به یقین رقابت های المپیک در ۲ مرداد استارت خواهد خورد. شرایط پیش از گذشته در ابهام است و من احساس می کنم اتحادیه جهانی در اخذ تصمیم نهایی با مشکلات و موانع جدی در حوزه پیش بینی ناپذیری وضعیت این ویروس مواجه است. ۸۰ کشور دنیا درگیر کرونا هستند و من فکر می کنم بایستی خیلی سریع به خاطر الزامات و ملاحظات فنی تدابیر جدی در این موضوع اندیشیده شود.


این روزها باید همه به هم کمک کنیم تا کرونا را شکست بدهیم، جامعه کشتی هم در کنار اقشار مختلف مردم تلاش می کند به مسئولیت اجتماعی خود آنچنان که شایسته و بایسته است جامه عمل بپوشاند.

بیشتر بخوانید:

رای انضباطی وزن ۷۲ کیلوگرم کشتی جام تختی اعلام شد

نمی توانند شانس المپیکی شدن را از کشتی ایران بگیرند

 

 

تگ ها


حسن رنگرز کشتی کشتی