رنگ صورتی به رئال مادرید نمی سازد

رئال مادرید امسال از رنگ صورتی برای پیراهن دوم خود استفاده می کند و نتایجی که با این پیراهن کسب کرده، تاکنون خوب نبوده اند....

به گزارش "ورزش سه"، کیت دوم این فصل رئال مادرید به رنگ صورتی است. حرکتی نمادین به مناسبت تشکیل تیم فوتبال زنان باشگاه اما این پیراهن برای کهکشانی ها خوش یمن نبوده است.

رئال نخستین بار از این پیراهن در بازی برگشت مقابل سیتی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان استفاده کرد و ۲-۱ بازنده شد تا برای دومین سال متوالی وداعی تلخ با این رقابت ها داشته باشد.

فصل ۲۱-۲۰۲۰ هم این پیراهن برای رئال خوش یمن نبوده است. ابتدا رئال با پیراهن دوم خود در ورزشگاه دی استفانو ۰-۱ به کادیز باخت. رئال به مناسبت روز جهانی سرطان زنان در بازی خانگی خود از پیراهن صورتی استفاده کرد.

باشگاه مادرید یکشنبه شب با همین پیراهن نیز در زمین والنسیا ۴-۱ شکست خورد. برای اولین بار در تاریخ لالیگا نیز علیه رئال در یک بازی سه پنالتی اعلام کردند. این شکست باعث شد رئال مادرید یک بار دیگر زیر فشار تند انتقادات قرار بگیرد.

جالب اینکه رئال با پیراهن سوم خود به رنگ مشکی نتایج بهتری گرفته است. در دو بازی نخست لالیگا رئال با پیراهن مشکی به میدان رفت که در اولی برابر سوسیداد به تساوی بدون گل رسید و در دومی هم موفق شد بتیس را در بنیتو ویامارین ۲-۳ شکست دهد.

تگ ها


رئال مادرید