رهبری فرد:پرسپولیس باید مقابل پاختاکور برای کل آسیا خط و نشان بکشد

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید مقابل پاختاکور با قدرت به میدان برود تا برای بقیه آسیا خط و نشان خوبی بکشد....

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: پرسپولیس باید مقابل پاختاکور با قدرت به میدان برود تا برای بقیه آسیا خط و نشان خوبی بکشد.

به گزارش مدال،بهروز رهبری فرد درباره بازی فردا پرسپولیس مقابل پاختاکور در هفته نخست لیگ قهرمانان آسیا در فصل جدید اظهار داشت: پرسپولیس در این چند بازی اخیر خوب بازی نمی‌کند نه اینکه تیم خوبی نباشد، ولی واقعا خوب بازی نمی‌کند. همه پرسپولیس را به عنوان نایب قهرمان آسیا می‌شناسند. در چنین تورنمنت‌هایی باید طوری قد اول را محکم بردارید تا سایر تیم‌ها حساب کار دست شان بیاید. پرسپولیس هم باید مقابل پاختاکور با قدرت به میدان برود تا برای بقیه آسیا خط و نشان خوبی بکشد. باید تمام تیم‌های آسیایی بدانند پرسپولیس امسال تنها هدفش کسب عنوان قهرمانی است.

وی ادامه داد: تیم‌های ایرانی امسال از کیفیت بالایی برای حضوری موفق در لیگ قهرمانان آسیا برخوردار هستند، اما نباید فراموش کرد سایر باشگاه‌های آسیایی هم برای موفقیت در این مسابقات با جذب بازیکنان نامی و گران قیمت حسابی ریخت و پاش می‌کنند تا بتوانند به مقام نخست این تورنمنت برسند. به نظرم حتی برخی از این تیم‌های آسیایی از تیم‌های ملی خودشان هم قوی‌تر هستند و همین مسئله مقداری باعث می‌شود تا با احتیاط مقابل آنها بازی کنیم.

رهبری فرد در پاسخ به این سوال که آیا پرسپولیس شانسی برای کسب عنوان قهرمانی دارد یا خیر، گفت: چرا شانس ندارد؟ این تیم سال گذشته با دست خالی نایب قهرمان شد، امسال هم با اضافه شدن چند بازیکن توانمند به ترکیب تیم از سال گذشته به مراتب قوی‌تر شده است و همین می‌تواند یک نقطه مثبت برای تیم به حساب بیاید تا راحت به مقام قهرمانی دست یابد.