رهسپار: جنگ مربیان را بردیم / صادقی: تیم جوان دردسر دارد

حساس ترین دیدار گروه اول لیگ برتر هندبال با برتری نیروی زمینی شهید شاملی کازورن به پایان رسید تا بنابر اعتقاد رهسپار مربی کازرون جنگ مربیان دو تیم به سود شهید شاملی تمام شود....

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دور رفت سی و سومین دوره رقابت‌های لیگ برتر هندبال دو تیم نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و ذوب آهن اصفهان در مهمترین دیدار گروه اول به مصاف هم رفتند. در این دیدار که عصر چهارشنبه ۲۳ مهرماه در تالار شهید سلیمانی تهران برگزار شد، تیم شهید شاملی کازرون برنده شد. در پایان این مسابقه، تیم ذوب آهن در صدر گروه ایستاد و شهید شاملی کازرون با اختلاف گل دوم شد.

امین رهسپار سرمربی تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون پس از کسب سومین برد شاگردانش در دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال، گفت: بازی واقعاً خوبی بود. ذوب آهن تیمی ریشه دار است و از مربیان با تجربه بهره می‌برد و ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه‌ها را در اختیار دارد.

وی ادامه داد: در نیمه دوم از نظر بدنی تحت فشار بودیم و افت کردیم و باعث شد تا اختلاف نزدیک شود. اینجا جنگ مربیان بود که ما توانستیم این بازی را پیروز شویم.

رهسپار در خصوص نقشه راه تیم شهید شاملی برای صعود و کسب عنوان قهرمانی، افزود: شرایط بازی‌ها متمرکز است و قطعاً تیم‌ها به خاطر ویروس کرونا نتوانستند تمرین لازم را انجام دهند. ما هم مستثنی نیستیم و در ادامه مسابقات تیم‌ها هر روز هماهنگ‌تر می‌شوند. در گام اول دنبال پیروزی در این بازی بودیم که خدا را شکر کسب شد. پله پله جلو می‌رویم تا به نتیجه مطلوبی که می‌خواهیم برسیم.

کیوان صادقی سرمربی تیم هندبال ذوب‌آهن پس از کسب اولین شکست در دور رفت رقابت‌های لیگ برتر هندبال، گفت: تیم جوان همین دردسرها را دارد. وقتی با تیمی جوان کار می‌کنی وقتی وارد مسابقات می‌شوید انتظار این مسائل را داشته باشید که وقتی توپ‌های تک به تک را لو بدهند و موقعیت‌ها را از دست بدهند.

وی بیان داشت: هندبال رشته‌ای است که واقعاً دروازه‌بان ۷۰ درصد یک پیروزی است. اگر بررسی کنیم توپ‌های زیادی را در موقعیت تک به تک به دست دروازه‌بان زدیم و بر عکس هر چه توپ زدند وارد گل ما شده است.

صادقی ادامه ادامه داد: ما زمان کمی داشتیم و هر چه بازی کنیم بهتر می‌شویم و در مراحل بعد می‌توانیم جز ۶ تیم برتر باشیم. باید تلاش کنیم که بچه‌ها بهتر کار کنند تا سال آینده پرقدرت‌تر باشیم.

تگ ها


هندبال لیگ برتر هندبال ذوب اهن اصفهان