روانخواه:بحثی درباره حضورم در استقلال نشده/نقشی در بستن استقلال نداشتم

سرمربی تیم فوتبال نیروی زمینی به دفاع از عملکرد تیمش در فصل جاری لیگ دسته اول پرداخت و گفت که این نتایج نمی‌تواند نشان‌دهنده واقعیت این تیم باشد....

سرمربی تیم فوتبال نیروی زمینی به دفاع از عملکرد تیمش در فصل جاری لیگ دسته اول پرداخت و گفت که این نتایج نمی‌تواند نشان‌دهنده واقعیت این تیم باشد.

به گزارش مدال،امید روانخواه در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل نود ارومیه در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی اظهار داشت: جام حذفی مسابقات معتبری است و یک میانبر برای تیم‌هایی که می‌خواهند سهمیه آسیایی کسب کنند. این مسابقات فرصتی برای رؤیاپردازی تیم ماست و هم ما و هم بازیکنان با انگیزه در این جام شرکت می‌کنیم.

وی درباره شرایط تیمش در لیگ یک تصریح کرد: در لیگ یک ما تیم یکی مانده به آخر جدول هستیم و نتایجی که گرفتیم واقعیت تیم ما نیست و می‌توانیم در آینده تیم قابل احترامی باشیم. ما هیچ بهانه‌ای برای نتایج‌مان نداریم و مقصر همه نتایج تیم من هستم. امیدوارم در آینده نتایج خوبی کسب کنیم.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال درباره نتایج ضعیف این تیم در لیگ برتر هم خاطرنشان کرد: ما هم مثل تمام مردم بابت نتایج استقلال ناراحت هستیم. البته این تیم یک مقدار بدشانس هم هست و اتفاقات پیش آمده روی عملکرد بازیکنان تأثیر گذاشته است، ولی در لیگ هنوز چیزی برای استقلال از دست نرفته و من مطمئنم در آینده نتایج خوبی کسب خواهند کرد.

وی در ادامه در مورد عدم حضور دستیار ایرانی در کادرفنی استقلال گفت: درباره دستیار ایرانی همیشه صحبت بوده است. صحبت‌هایی هم که مطرح شده است درباره اینکه ما نقشی در بسته شدن تیم داشتیم، درست نیست. من خودم تیم دارم و هیچ بحثی هم درباره حضورم در کادرفنی نشده است. اگر از روز اول یک دستیار ایرانی در کنار استراماچونی بود به شناخت بیشتر کادر فنی نسبت به بازیکنان کمک و سرمربی وقت کمتری برای شناخت بازیکنان صرف می‌کرد. البته استراماچونی الان به شناخت خوبی از بازیکنان رسیده است و نمی‌دانم در حال حاضر ضرورتی برای حضور دستیار ایرانی وجود دارد یا نه.

روانخواه در پایان درباره ضعف گلزنی استقلال و همچنین اتفاقاتی که پس از تعویض تبریزی مقابل ذوب‌آهن پیش آمد، اظهار کرد: درباره ضعف گلزنی مهاجمان تیم و به خصوص تبریزی سرمربی باید نظر بدهد که چه خواسته‌هایی از آنها داشته است. همان‌طور که در تیم ملی هم زمانی به عملکرد آزمون ایراداتی می‌گرفتند، ولی کی‌روش تصمیم‌گیرنده نهایی بود. استقلال به یک مهاجمی مثل ادینیهو نیاز دارد که تکنیک و سرعت خوبی داشته باشد.

بیشتربخوانید:

بدهی‌های مالیاتی دردسرساز برای استقلال

تگ ها


امید روانخواه استقلال فوتبال