روانخواه: به اشتباهات خودمان باختیم

امید روانخواه سرمربی تیم نیروی زمینی گفت: نه زمان و نه ساعت بازی مناسب نبود....

سرمربی نیروی زمینی گفت: بازیکنانم اشتباهات زیادی داشتند.

به گزارش مدال، امیدرضا روانخواه سرمربی تیم نیروی زمینی درباره باخت امروز این تیم به پرسپولیس گفت: این سومین باخت ما در 4 بازی اخیر بود که به دلیل اشتباهات بازیکنان در زمین صورت گرفت. البته تیم ما به انجام چنین بازی‌هایی نیاز داشت. البته زمان حضور ما در این بازی‌ها خوب نبود چرا که 8 صبح روز بازی با شاهین بوشهر به ما گفته شد در این مسابقه شرکت کنید. هر چند که در این بازی‌ها بازیکن آسیب دیده هم داشتیم و شاید این مسئله در ادامه راه به ما ضربه بزند.

وی افزود: حضور در این بازی‌ها برای ما ارزشمند است چرا که تیم ما نیاز  به بازی‌های بزرگ دارد و بازیکنان ما جوان هستند و نیاز به اعتماد به نفس بیشتری دارند هر چند اشتباهاتی داشتیم که 4 گل خوردیم. 

سرمربی تیم نیروی زمینی درباره وضعیت آب وهوایی برگزاری بازی‌ها ادامه داد: هیچ چیزی برای انجام فوتبال مناسب نبود. روز بازی و ساعت برگزاری بازی نرمال و خوب نبود و این مسئله باعث شد تا بازیکنان ما اشتباهات زیادی داشته باشند که در طول فصل این اشتباهات را از آنها ندیده بودم. ما موقعیت‌های زیادی به حریف دادیم که این هم به دلیل خستگی بازیکنان‌مان بود.

روانخواه در مورد عملکرد دروازه‌بان تیمش هم گفت: من اعتماد به نفس دروازه‌بان تیمم را دوست دارم اما نباید دروازه‌بان ما اشتباهاتش را با پاس‌کاری و انجام کارهای فردی پوشش دهد اما باید او را اصلاح کنیم.

اخبار مرتبط:

کالدرون: تاخیر در برگزاری لیگ به نفع پرسپولیس است/ امیری را مهاجم می خواهم

پرسپولیس 4 - 0 نیروی‌ زمینی؛ شاگردان کالدرون، با 4 گل سوم شدند

تگ ها


پرسپولیس نیروی زمینی جام شهدا امید رضا روانخواه نیروی زمینی کنفرانس خبری فوتبال