روایتی جالب از دوقلوهای تیم‌ملی پس از گل به کامبوج

مهرداد محمدی، بازیکن تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: اگر از این پس دعوت شوم قول می‌دهم با تمام توان برای موفقیت تیم ملی تلاش کنم، اما اگر هم دعوت نشوم مثل تمام مردم ایران حامی تیم ملی خواهم بود....

مهرداد محمدی، بازیکن تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: اگر از این پس دعوت شوم قول می‌دهم با تمام توان برای موفقیت تیم ملی تلاش کنم، اما اگر هم دعوت نشوم مثل تمام مردم ایران حامی تیم ملی خواهم بود.

به گزارش مدال، مهرداد محمدی در خصوص دیدار تیم‌های ملی فوتبال ایران و کامبوج که با برتری پُرگل تیم کشورمان به پایان رسید و گلزنی خودش در اولین بازی رسمی ملی، اظهار داشت: خدا را شکر حس و حال خیلی خوبی بعد از گلم داشتم و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد تا بتوانم به تیم ملی کشورم کمک کنم.

وی درباره دعوتش به اردوی تیم ملی گفت: اگر از این پس دعوت شوم قول می‌دهم با تمام توان برای موفقیت تیم ملی کشورم تلاش کنم. از طرفی، اگر هم دعوت نشوم مثل تمام مردم ایران حامی تیم ملی خواهم بود.

بازیکن تیم ملی فوتبال ایران درباره اینکه بعد از گلزنی‌اش میلاد محمدی به سمت او دوید و خوشحالی جالبی در کنار هم داشتند، تصریح کرد: اتفاقا پس از پایان بازی رشید مظاهری به من گفت وقتی گل زدی میلاد از تو خوشحال‌تر بود.

محمدی درباره اینکه روز‌های خوبی را در تیم آوس پرتغال سپری می‌کند، خاطرنشان کرد: شرایط خیلی خوب است و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و برای تیم خود مثمرثمر باشم.

اخبار مرتبط:

واکنش باشگاه آوس به دعوت مهرداد محمدی به تیم ملی+ عکس

تگ ها


مهرداد محمدی میلاد محمدی ایران کامبوج ایران فوتبال