روایت آگوئرو از سختی‌های کار با گواردیولا

سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی منچسترسیتی از سختی‌های بازی‌ کردن زیر نظر پپ گواردیولا گفته است...

سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی منچسترسیتی از سختی‌های بازی‌ کردن زیر نظر پپ گواردیولا گفته است

به گزارش مدال، سرخیو آگوئرو ستاره آرژانتینی منچسترسیتی در اوایل حضور پپ گواردیولا دچار مشکل بود و حتی صحبت از جدایی او در آن مقطع به گوش می‌رسید. اما رفته رفته او با تفکرات سرمربی اسپانیایی آشنا شد و در سال‌های اخیر یکی از مهم‌ترین مهره‌های سیتیزن‌ها در قهرمانی‌ها متوالی‌شان در لیگ برتر بوده است. او در مورد بازی تحت هدایت پپ گفت:

"پپ از من خواست به سبک جدیدی بازی کنم و باید با آن سازگار می‌شدم. کار آسانی نبود ولی انتخاب دیگری نداشتم. بازی الان من نسبت به کاری که پنج سال قبل در سیتی انجام می‌دادم کاملاً فرق می‌کند؛ یک تحول کلی. هنگام غذا خوردن در مورد خیلی از مسائل حرف می‌زدیم. مدام صحبت کردن در این رابطه را به تأخیر می‌انداختیم و سر انجام ۲۰ دقیقه یا همین حدود در مورد کارمان حرف زدیم. باقی زمان هنگام صرف غذا را به صحبت کردن در مورد خانواده و مسائل زندگی اختصاص دادیم."

ستاره ۳۱ ساله سیتی از در مورد جدیت گواردیولا افزود:

"وقتی پپ آمد، جدیتی که می‌خواست کمی مرا عقب نشاند چون درک کردن خواسته‌هایش همیشه راحت نبود. تحت نظر پپ، فشار زیادی روی بازیکنان وارد می‌شود. به این نتیجه می‌رسید که باید خوب بازی کنید و در نهایت این باعث می‌شود فشار بیشتری متحمل شوید. اما خیلی زود فهمیدم روال کار این گونه است. پپ فوق العاده حساس است و برای لحظه‌ای بازیکن را به حال خودش نمی‌گذارد. هیچ روز تعطیلی در کار نیست."

اخبار مرتبط:

سوال روز؛ سیتی گواردیولا سقوط کرده است؟

تگ ها


ستاره آرژانتینی سرمربی اسپانیایی پپ گواردیولا فوتبال جهان فوتبال