روایت جالب کلوپ از بحث با مدافع انگلیسی

یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در مورد بحث با جیمز میلنر در دیدار مقابل وستهام صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، امشب لیورپول در خانه وستهام نمایش خوبی ارائه داده و بعد از چند بازی پرفراز و نشیب موفق شد با نتیجه ۱-۳ برابر این تیم به پیروزی برسد. لحظه تعویض شدن جیمز میلنر و بحث او لب خط با یورگن کلوپ تعجب هواداران را هنگام پخش مسابقه برانگیخت و حالا سرمربی آلمانی از دلیل تعویض میلنر سخن گفته است.

یورگن کلوپ گفت: "نمایش خوبی داشتیم و برابر یک تیم بالای جدولی با ارائه عملکردی حرفه ای بازی را تحت کنترل خود درآوردیم. سه گل زیبا و فوق العاده به ثمر رساندیم و من از کسب سه امتیاز رضایت دارم.

شایعات جذب بن دیویس از پریستون؟ در حال حاضر هیچ حرفی در مورد شایعات جذب بن دیویس ندارم. چشمان ما همیشه باز است و سعی می کنیم وضعیت خود را بهبود بخشیم. اما نمی دانم آیا می توانیم این کار را انجام دهیم یا نه. اگر مثل امشب بازی کنیم، مشکلی نیست و با این ترکیب هم می توان ادامه داد. تنها مشکل این است که اتفاق دیگری رخ دهد اوضاع دشوار می شود.

در آن لحظه حس کردم جیمز میلنر کمی دچار مشکل از ناحیه همسترینگ شده، به همین دلیل تصمیم به تعویض این بازیگن گرفتم. شنیدم جیمز میلنر با فریاد به هندرسون می گفت بهتر است بیشتر مراقب باشی، زیرا اگر اینگونه بازی کنی تا پایان دوران حرفه ای ایت یورگن کلوپ از تو در پست مدافع میانی استفاده خواهد کرد.

خودم بین نیمه به خاطر مصدومیت میلنر از او خواستم کمتر در میدان ذوندگی داشته باشد و او هنگام تعویض به من گفت خودت چنین درخواستی داشتی و حالا من را تعویض کردی. البته میلنر در ادامه به من گفت تصمیم درستی گرفتی."

تگ ها


یورگن کلوپ لیورپول