روایت‌جدید همسر شوماخر از اوضاع افسانه فرمول‌یک

همسر مایکل شوماخر توضیحات جدیدی را در رابطه با وضعیت این افسانه فرمول یک دنیا ارائه داده است....

به گزارش "ورزش سه"، کمتر اتفاق افتاده بود که بعد از اتفاقی که برای مایکل شوماخر در سال ۲۰۱۳ رخ داد و او دچار یک سانحه دلخراش شد، خانواده وی توضیحاتی در رابطه با وضعیت این افسانه مسابقات فرمول یک ارائه داده باشند. اما حالا این اتفاق از سوی همسر او رخ داده که چنین مسئله ای از سال ۲۰۱۴ بی سابقه بوده است.

کورینا، همسر مایکل شوماخر، در مستندی با عنوان "شوماخر" که ۱۵ سپتامبر اکران می شود می گوید: "همه دل‌شان برای مایکل تنگ شده است. اما مایکل حالا متفاوت شده است و هر روز به من نشان دهد که چقدر قدرتمند است. ما با هم هستیم و در خانه با یکدیگر زندگی می کنیم. کارهای درمانی او را انجام می‌دهیم و تلاش می کنیم که مایکل بهتر شود. همچنین همه سعی خود را برای راحتی او انجام می دهیم.

مهم نیست که چه کاری باشد، من تمام تلاش خود را برای مایکل انجام خواهم داد. ما در حال تلاش برای ادامه زندگی او در کانون خانواده هستیم؛ همانطور که مایکل همیشه دوست داشت و حالا هم دارد. ما به زندگی خود ادامه خواهیم داد."

شوماخر در ۱۹ فصل فرمول یک بین سالهای ۱۹۹۱ تا ۲۰۱۲ شرکت کرد و ۹۱ بار قهرمان شد و تنها یک مصدومیت بزرگ داشت؛ شکستگی پا پس از تصادف  در انگلیس در سال ۱۹۹۹. کورینا می گوید: "ما همیشه با خیال راحت به مسابقات نگاه می کردیم چرا که من مطمئن بودم که مایکل چند فرشته نگهبان داشت که مراقب او بودند. من نمی دانم آیا این یک دیوار محافظ است یا تفکری ساده‌لوحانه به حساب می آید اما هیچگاه به ذهن من خطور نمی کرد که اتفاقی برای مایکل بیفتد. این اتفاقی است که رخ داده و فقط یک بدشانسی بوده است. مثل همه بدشانسی هایی که هر کسی می‌تواند در زندگی خود داشته باشد."

تگ ها


مایکل شوماخر اتومبیل رانی