روایت سایت بلژیکی از حضور علیرضا بیرانوند در تیم آنتورپ

یک سایت بلژیکی با اشاره به خرید دروازه بان جدید تیم فوتبال آنتورپ اعلام کرد انتقال علیرضا بیرانوند به این تیم منتفی نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سایت «voetbalnieuws» بلژیک در خبری ضمن انعکاس خرید جدید تیم فوتبال آنتورپ اشاره ای به وضعیت علیرضا بیرانوند دروازه بان ملی پوش پرسپولیس که با این باشگاه بلژیکی به توافق رسیده، داشته است.

این سایت نوشت:«آنتورپ روز جمعه اولین خرید خود را انجام داد و ژان بوتز فرانسوی را به عنوان دروازه بان جدید خود به خدمت گرفت. این دروازه بان از تیم ماسکرون فرانسه آمده است و به عنوان جانشین بولات معرفی می شود که  قراردادش برای فصل بعد تمدید نمی شود اما اینکه بوتر دروازه بان شماره یک فصل آینده آنتورپ باشد هنوز مشخص نیست.

از این گذشته ورود بوتز به آنتورپ به این معنا نیست که انتقال علیرضا بیرانوند منتفی شده است زیرا آنتورپ هنوز امیدوار است پروسه انتقال دروازه بان شماره یک تیم ملی ایران را تکمیل کند. اما به خاطر شیوع ویروس کرونا در ماه های اخیر انجام تست پزشکی غیر ممکن بوده است.

علیرضا بیرانوند ۲۷ ساله بنابراین باید برای قرار گرفتن درون دروازه آنتورپ به جای بولات باید با بوتز رقابت کند. آنتورپ باید مبلغ ۶۳۰ هزار یورو برای به خدمت گرفتن بیرانوند به پرسپولیس بدهد.»

به گزارش خبرنگار مهر، بیرانوند قرار بود شب گذشته تهران را به مقصد بلژیک برای شرکت در تست های پزشکی آنتورپ ترک کند اما به خاطر محدودیت های پروازی به این کشور امکان خروج از ایران را نیافت.

بیشتر بخوانید:

علیرضا بیرانوند ممنوع‌الخروج شد!

سوال بزرگ در مورد بیرانوند؛ گلر اول یا دوم ؟!

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس علیرضا بیرانوند فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال