روایت عجیب آذری از اتفاقات کربلا: عزادار می شدیم چه کسی جواب می داد؟

مدیرعامل باشگاه ذوب‌آهن درباره دیدار جنجالی دیشب تیمش برابر الزورای عراق توضیحاتی داد....

سعید آذری متنی را منتشر کرد.

به گزارش مدال، سعید آذری، مدیرعامل ذوب آهن با انتشار متنی در صفحه شخصی خودش در واکنش به اتفاقات رخ داده در ورزشگاه کربلا و در بازی با الزورا اعلام کرد محل میزبانی از النصر عربستان را تغییر خواهد داد. ذوبی ها ورزشگاه کربلا را معرفی کرده بودند ولی شرایط بازی با الزورا نشان داد شرایط تامین امنیت در این ورزشگاه وجود ندارد.

آذری در این متن نوشت:

بیرون گود نشستن و قضاوت کردن تا کی

شب گذشته یکی از هولناکترین شبهایی بود که در کسوت یک مدیر کنار قهرمانانمان بودم، شبی تلخ وشیرین.

شیرین برای مبارزه ای شرافتمندانه و دفاع از عزت ورزشی اصفهان و ایران و صعود به دور بعدی جام باشگاه‌های آسیا به عنوان تنها نماینده کشور

تلخ از اینکه هم مورد ضرب و شتم قرار گرفتیم و هم مورد قضاوت بالا نشینان گودی قرار گرفتیم که بوی خون و مرگ میداد.

گروهی که از خود بیخود شده بودند و تاب تسلیم در برابر گاندوی سبز را نداشتند به درون گودال مرگ حمله ور شدند و بازیکنان را مضروب کردند، به خانواده آنان توهین کردند و قصد داشتند بدتر از این کنند.

تصاویری مهندسی شده بیرون آمده از دل حادثه اما  نشان از چیز دیگری دارد، که ماهیت اصلی آن دفاع است از خود و از هم تیمی، شاید در اولین نگاه برداشت دیگری داشته باشیم، ولی حمله وران با انواع و اقسام اشیا و اسلحه سرد بی رحمانه و از خود بیخود شده به بچه ها حمله کرده بودند، راستی چرا اینقدر آسان به ما رسیدند وسط زمین؟

 ما ناچار به دفاع بودیم در مقابل آنها و جانانه دفاع کردیم مانند آن روزها.

در تصاویر می توان دید که ملکی و نژاد مهدی و رشید مورد حمله هستن و میلاد در حال دفاع از هم تیم‌هایش.

حرمت زمین و زمان و انسان را نگه نداشتند، رسیده بود بلایی اما گذشت بر خیر. خدا را شکر که فرزندانمان به سلامت بازگشتند از این جنگ نابرابر، جنگی که می توانست اثرات مخربی داشته باشد ولی خدا ی ما حافظ ما بود.

نمی خواهم دفاع بیهوده کنم ولی اگر دفاع نمی کردیم اکنون عزادار می شدیم و چه کسی پاسخ گو بود، خدا را شکر در جایی متوجه شدیم که آنها میزبان بودند و ما مجبور برای بازی ولی گذشت به خیر ودیگر جای ریسک و قهرمان بازی نیست نمی توان با دست خود فرزندانمان را به مسلخ ببریم.

تهدیدات ادامه دارد و من مسول، نمی خواهم شرمنده خانواده بازیکنان، کادر اجرایی و هوادارانمان باشم در دین مبین اسلام هم آمده است دفاع از جان و مال و سلامت مردم وظیفه هر مسلمان است و من دفاع میکنم.

بازی بعد نمی‌توانیم خطر کنیم و عقل حکم می‌کند از خطر دور کنیم فرزندانمان را به عنوان یک مسلمان و مدیر،بنابراین و با توجه به شرایط پیش آمده بازی بعدی با النصر عربستان در جایی به غیر از کر بلای معلی برگزار خواهد شد. ولی نیت ما همواره حسینی و حسینی خواهد ماند.

 

تگ ها


ذوب آهن الزورا ذوب آهن ایران الزورا عراق سعید آذری لیگ قهرمانان آسیا ذوب آهن AFC Champions League فوتبال