روایت فوتبالیست خانم از بازی در گرد و غبار اهواز

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم دیدار دو تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل و استقلال خوزستان روز گذشته (جمعه) در هوای غبارآلود اهواز در شرایطی برگزار شد که بازی دو تیم مردان فولاد و پیکان لیگ در این روز به دلیل گردوغبار شدید برگزار نشد ......

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم دیدار دو تیم فوتبال بانوان راهیاب ملل و استقلال خوزستان روز گذشته (جمعه) در هوای غبارآلود اهواز در شرایطی برگزار شد که بازی دو تیم مردان فولاد و پیکان لیگ در این روز به دلیل گردوغبار شدید برگزار نشد.
زهرا حاتم‌نژاد بازیکن تیم راهیاب در این باره به خبرنگار تسنیم گفت: نیمه نخست شرایط آب و هوایی مطلوب بود و بدون مشکل بازی کردیم اما دربین دو نیمه هوا به شدت غبارآلود شد به طوری که نفس کشیدن در زمین برایمان سخت بود.
وی افزود: نتوانستیم سه امتیاز بازی را کسب کنیم و از این بابت بسیار ضرر کردیم. با توجه به نزدیک بودن امتیاز تیم‌ها به یکدیگر به تفاضل گل بالا هم نیاز داریم اما در بازی روز گذشته  نتوانستیم نتیجه‌ای کسب کنیم و از این بابت بسیار ناراحتیم.
بازیکن تیم راهیاب ادامه داد: نمی‌خواهم نتیجه کسب شده تیمم را توجیه کنم اما شرایط آب و هوایی بین دو نیمه اصلا مناسب نبود. ما به عنوان بازیکن نمی‌توانیم بازی را لغو کنیم اما ناظز بازی شرایط را دید و او می‌توانست با توجه به گرد و غبار هوا بازی را لغو کند.
حاتم‌نژاد اظهار داشت: در همین هوا بازی تیم مردان لغو می‌شود چرا که سلامتی بازیکنان برایشان مهم است اما دیدار بانوان باید برگزار شود. آیا این تبعیض نیست؟
وی یادآور شد: به ناظر بازی گفتیم در این شرایط بازی برگزار می شود و او گفت: بله بازی را برگزار می‌کنیم. در نیمه دوم شرایط به شکلی بود که نفس کشیدن برایمان سخت بود. یکی از بازیکنان آخر بازی دچار تشنج شد. شاید سلامتی بازیکنان تیم بانوان مهم نیست.

تگ ها


اخبار روز فوتبال