روایت قایقی که تنها یک سرنشین آن باقی ماند

از قایق شادی پرسپولیسی ها در لیگ پانزدهم بعد از گل مقابل ملوان تنها یک نفر باقی مانده است ......

از قایق شادی پرسپولیسی ها در لیگ پانزدهم بعد از گل مقابل ملوان تنها یک نفر باقی مانده است.

به گزارش خبرنگار مدال، از هفته بیست و پنجم لیگ پانزدهم دو تیم پرسپولیس و ملوان در استادیوم تختی انزلی به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با گل دقیقه 94 کامیابی نیا با نتیجه 1-2 به سود سرخپوشان خاتمه یافت.
تصویر بالا مربوط به شادی بعد از نخستین گل پرسپولیسی ها در این دیدار است. شادی بازیکنان پرسپولیس تقلیدی از حرکات قایقرانی بود که به هر حال بی‌ربط به تیم‌ ملوان هم نبود. همان روزها در برنامه فوتبال 120، این حرکت در حاشیه یکی از بازی‌های دسته اول انگلیس به نمایش درآمده بود و پرسپولیسی‌ها با رهبری جری بنگستون اقدام به انجام این شادی عجیب و حساسیت ‌زا کردند.

سرنوشت سرنشینان قایق چه شد؟

1-رامین رضاییان: مدافع شماره 27 سرخپوشان لیگ پانزدهم را با شرایط خوبی به پرسپولیس پشت سر گذاشت و آنها تنها یک قدم با قهرمانی فاصله داشتند. اما در فصل شانزدهم همه چیز برای رضاییان تغییر پیدا کرد، یک اشتباه کافی بود تا او برای همیشه از چشم برانکو بیفتد و در نهایت هم نتوانست فصل را با پیراهن پرسپولیس به پایان برساند. 
بعد از تمام اتفاقات و وقتی رضاییان دید دیگر در پرسپولیس برانکو جایی ندارد راهی اوستنده بلژیک شد و در حال حاضر هم هنوز تیم آینده اش را مشخص نکرده است.
2-جری بنگستون: مهاجم هوندوراسی پرسپولیس تنها یک فصل در این تیم بود و فصل آتی به ذوب اهن رفت. با آغاز لیگ شانزدهم بنگستون راهی تیم دیپورتیوو ساپریسا کاستاریکا شد و اکنون در تیم المپیای هندوراس توپ می زند که با 6 امتیاز از دو دیدار صدرنشین لیگ این کشور است.
3-مهدی طارمی:طارمی لیگ 15 و 16 را در پرسپولیس ماند و در پایان فصل شانزدهم، جام قهرمانی را با سرخپوشان بالای سر برد. طارمی لیگ هفدهم را با پرسپولیس آغاز کرد اما در ادامه با توجه به محرومیتی که با آن مواجه شد از جمع سرخ ها جدا و به الغرافه قزر رفت و تا کنون هم در این تیم ماندنی شده است.
4-محسن مسلمان: محسن مسلمان که در ابتدای لیگ 15 به پرسپولیس آمده بود طی فصول آتی دو جام قهرمانی در لیگ را با پرسپولیسی ها بالای سر برد. با شروع لیگ هفدهم، برانکو دیگر مسلمان را نخواست و او به تیم ذوب اهن رفت تا شاگرد امید نمازی شود.
5-فرشاد احمدزاده: احمدزاده فصل 15، 16 و 17 را با پیراهن پرسپولیس در لیگ به میدان رفت اما در نهایت با پایان مدت قراردادش با سرخ ها راهی تیم وروتسواف لهستان شد و حالا دیگر در پرسپولیس حضور ندارد.
6-مهرداد کفشگری:هافبک شماره 18 سرخپوشان با اتمام لیگ 15 از پرسپولیس جدا شد و تا میانه های فصل 16 هم تیم نداشت و سپس به پدیده پیوست. کفشگری فصل گذشته در تیم سایپا شاگرد علی دایی شد و اکنون هم در این تیم حضور دارد.
7-محسن بنگر: تنها کسی که در این عکس ایستاده، محسن بنگر است. بنگر با انتهای لیگ 15 به تراکتورسازی رفت و بعد از آن هم در لیگ 16 در تیم نفت تهران توپ می زد. با سقوط نقت به لیگ دسته اول، چندی پیش محسن بنگر به تیم پارس جنوبی جم پیوست تا شاگرد مهدی تارتار شود.

تنها سرنشینی که باقی ماند...

احمد نوراللهی، شماره 8 کنونی تیم پرسپولیس، تنها سرنشین قایق شادی بعد از گلی است که تا کنون در جمع سرخپوشان باقی مانده است. نوراللهی گرچه در مقطعی برای گذراندن دوران سربازی راهی تراکتورسازی شد اما دوباره به پرسپولیس بازگشت و تا پایان فصل آتی با این تیم قرارداد دارد.

تگ ها


پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال